Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Suli vizsgálat, igaz amiket...

Suli vizsgálat, igaz amiket írtak? (Lényeg lejebb)

Figyelt kérdés

Szóval azt írtál többen hogy" hoki "vizsgálaton nem vettek részt,szóltak róla előre hogy nem tuti és nem lett belőle ügy,ez igaz?

Középsuliba megyek én is,és azért jó lenne tudni.

Ja meg minden suliba van ez?mert ált-ban sem volt.


2011. aug. 17. 16:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Végülis jobb a homokba dugni a fejed és nem hagyni, hogy időben észrevegyenek egy esetleges (általad fel nem ismert) problémát, mint elviselni 10 mp kellemetlenséget a saját egészséged érdekében. Ilyen szavak vannak erre pl.: butaság, korlátoltság, igénytelenség, felelőtlenség stb.
2011. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Egyik sem vagyok köszi.Nem hinném te vagy a felnőtt lakosság nagyon menne rá,vagy munkaorvosával csináltatná!És csak fitymaszükületet szoktak nézni,az meg magad észreveszed.Lányok se a suliorvossal vizsgáltatják maguk.
2011. aug. 17. 17:07
 13/19 A kérdező kommentje:
Ja meg sulikba csak szükületet néznek,azt magad is észreveszed,mást nem szóval nem jó másra,komolyabb gond kiszűrésére,meg nem szakorvos csinálja,észre se vesz mást.De kb azt se tudod sulikba hogyan csinálják mi?Mindegy én tudom mit akarok.
2011. aug. 17. 17:10
 14/19 A kérdező kommentje:
16.55-ös milyen egyetemre jársz?Vannak ismerőseim fősulisok és egyiknek sem kell még orvoshoz sem mennie,csak 1 nek mert katonának ment.
2011. aug. 17. 17:12
 15/19 anonim válasza:

Asszem 14 évesen volt, de előtte max a védőnő nézte csecsemőkorban, nem emlékszem.


Fitymaszűkölet (hátra kellett húzni teljesen a bőrt, akinek nem ment vagy fájt annak műttették)


Megnézték leszálltak-e a golyók (elég későn, 3-4 éves korig le kell szállni)


Megnézték nincs-e valamiféle duzzanat akár a mellékherében akár a húgycső mellett.


Szerintem semmi értelme nem volt, ezt korábban kellett volna még az óvodában, vagy rendszeres szűrővizsgálat keretében. 14 évesen már komoly műtét bármilyen rendellenesség ha csak akkor derül ki.


Inkább megalázó volt a sulidokinőnél (akkor láttam először és utoljára is) meg bent volt az asszisztens is meg vagy 5 másik fiú. Nem nyúltak hozzá, neked kellett mutatni, ami hogy lásson valamit elég hmm.. erőszakos. Mondjuk nagy lelkitörést nem okozott, tőlem akár le is térdelhetett volna, hogy szeressen, bár ronda nyanya volt, de kiálltuk vigyorogva. Csak akinek kicsi volt a p*cse vagy beteg volt, na azt kiröhögtük. De csak gyerekek voltunk, nem kellett volna ilyen helyzetet teremteni.

2011. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Csajokat szívattuk, hogy nekik meg szüzességi vizsgálat lesz meg cicirákteszt, aztán csak a nyelvüket kellett kidugni... Pedig serdülő lányoknál simán mehet szűrővizsgálat hpv megelőzés, bacitenyésztés stb., bár ez inkább a nőgyógyász feladata. A fiúknál meg mondjuk inkább andrológusban bíznék, mint védőnőben...
2011. aug. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Tök igaz amit mondasz,van erre szakember,ahol másképp megy az egész,én mondjuk nem raknám ki másik 5 ember előtt a farkam,valami vén pi...-nak,mert aki más előtt csináltatja ezt is,az egy bar9om.....Meg baro9ság az egész,azt kiskölyök korban kell megnézni,erre senkit nem lehet kötelezni,ezt másképp kellene megoldani,de van pofám hogy kinyissam ha kell.Azért nem akarákinek mutogatja senki se a fark9kát.

középsuliba mennyire jellemző ez?

2011. aug. 18. 17:06
 18/19 A kérdező kommentje:
Azt megnéztem már hogy mit szoktak nézni,meg hogy vizsgálhatnak,azt tudtam.De nálam az általam választott szakemberen kívül és választott időn kívül tabu.Jó kis szivatás.:)
2011. aug. 18. 17:10
 19/19 A kérdező kommentje:
megkérdeztem egy jövőre végzős ismerőst aki ide jár,és mondta hogy elsőben van,de nem kötelező,és ezt az elején elmondják,hanem aki akarja az csináltatja meg,aki meg akar dumálhat,kérdezhet.Ez így már igen fas)za.
2011. aug. 20. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!