Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hamarosan körül fognak metélni...

Hamarosan körül fognak metélni szűkület miatt. Metélt pénisszel hogy műkodik a szoláriumozás?

Figyelt kérdés
Nem lesz bajom így, hogy már nem a fitymámat, hanem közvetlenül a makkomat fogja érni a sugár?
2009. ápr. 14. 21:34
 1/4 anonim válasza:
90%
A szoláriumhoz nem tudok hozzászokni, mert oda nem járok. Viszont húsz éve meztelenül napozunk egy barátommal, aki körül van metélve. Tudomásom szerint a makkjának semmi baja nem lett.
2009. ápr. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Annyit tudsz tenni, hogy magas faktorszámú testápolóval bedörzsölöd.

Szerintem minden OK lesz, nem lesz baja.

2009. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Az első pár hétben takard le a makkod, s utána is kend be naptejjel. Mikor fognak körülmetélni, megvan már a műtéti időpont?
2009. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

már most lesz jövő héten :(

és sürgősen szükségem lenne valami egészségesebb bőrszínre is, a volt barátnőm épp most szeretne vele újra együttlenni... én meg itt vagyok "beteg" szerszámmal, hófehéren... ennél szerencsétlenebb időben nem is történhetnének a dolgok...

ráadásul még nem is tud arról, hogy szűkületem van és meg fognak műteni és hogy már nem olyan lesz, mint ahogy megszokta... ezt sem tudom, hogy mondjam el neki...

mindenesetre akkor marad majd a makk-letakarásos módszer míg be nem gyógyul teljesen

2009. ápr. 18. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!