Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A nemiszervemen kijöttek kis...

A nemiszervemen kijöttek kis pöttyök? Miért? ----->

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja kijöttek ezek a kis fehér pöttyök a fitymámon ami 1 pattanáshoz hasonlít de mégsem az! Gondolom ez már sok férfinak kijött de mégis szeretném tudni, hogy ez mégis mi és hogyan kezeljem ,hogy elmúljon.előre is köszi


19/F


2011. aug. 22. 12:45
 1/8 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne.

Az benne a furcsa, nem is viszket, nem ég, de szerintem az ott a figymán nem faggyumirigy.

2011. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem is van a fitymámon egy csomóban több :S Már nagyon régen ott vannak ezért jó lenne tudni hogy mi a teendő vele
2011. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van.. De nekem csak akkor látszódnak ha áll.
2011. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
a pöttyös az igazi
2011. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is van el mentem doki hoz monta hogy betadinal kenjem de sz@rt se ért.
2011. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
valaki akinek volt ilyen és az orvos ajánlott rá valamit az légyszives irjon már és sok ember problémáját oldja meg
2011. aug. 25. 01:45
 7/8 anonim válasza:
Ha erre gondoltok: pearly penile papules (google/google imagesbe tessék rákeresni), ilyen a legtöbb embernek van (de leginkább a lite verzió, nem az ilyen gekkóbőr változat) orvosilag eltávolítható ha nagyon zavaró
2011. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 plasztik@ä válasza:
nekem is van a zackomon és egy pici ott is...
2015. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!