Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nézek ki igy? Mit...

Miért nézek ki igy? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

kb 3 éve lett ilyen feltűnően nagy és csunya a mellkasom, pontosabban a melleim.... Nagyon nagyon zavaró, nem merek strandra menni,egész nyáron csak itthon voltam, nem merek félmeztelenül emberek közzé menni... Mit tegyek? Mitől van? van erre esetleg valami kezelés vagy valami?

Itt vannak a képek rólam:

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. aug. 22. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
én azt javaslom, hogy kezdj el gyűrni, hátha segít valamit
2011. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyúrni *
2011. aug. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
értem... Lehet hogy segitene... Amúgy is 19 éves vagyok.. hogy nézek már ki.....
2011. aug. 23. 00:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem látok itt semmi csúnyát.Te egy nem kövér, nem sovány, és nem szőrös, tök átlag fiú vagy a kép alapján :D.Kicsit edzeni kell, és kész, akkor formálódsz.De tényleg csak te látod csúnyának, hidd el, másnak fel sem tűnik, ha strandra mész, ott mindenki máshogy néz ki.Csak az első 10 perc kellemetlen, aztán nem is érzed, hogy félmeztelen vagy. Nehogy már emiatt szégyellős légy fiú létedre!

Ha nem tetszik tessék tenni ellene, ahelyett, hogy otthon gubbasztasz.Járj el edzeni, közben legalább jól is érzed magad, meg ki is mozdulsz.Mi nem tudunk többet segíteni, csak te magadon, Hajrá :)!

24L

2011. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igaza van a 0:04-es válaszolónak!

Semmi gond ezzel. Nyugodtan járj el strandra, ismerkedj, lazulj el! Az egészséges önbizalom is nagyon fontos. :)

Sok sikert!

2011. aug. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Komolyan ilyenkor a monitorba verem a fejem. Nekem sokkal csúnyább és feltűnőbb testi bajom van, akkor én mit szóljak? Menjél csak strandra.
2011. aug. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tetris ***** válasza:

Édes fiam! Szívből kívánom, hogy ez legyen életed legnagyobb gondja! Ennél nagyobb soha ne legyen!

Nincs a te mellkasoddal semmi baj, úgy jó, ahogy van! Ha kívánatosabb akarsz lenni a lányok előtt, akkor én is azt tanácsolom, amit a többiek. Tessék gyúrni, hogy tarzanosabb legyél.

2011. aug. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amúgy ez gynecomastia! Nagyon sok fiúnak van, idővel elmúlik, de az is lehet hogy nem. lényeg, hogy nem ártalmas, max. esztétikai szempontból kicsit rosszabb. gyúrással lehet rajta javítani, de nem fog eltűnni. a lényeg, hogy nem gond és a mai társadalmakra jellemző hormonháztartás felborulása jellemzi. tehát olyan anyagokat viszünk be a szervezetünkbe, amik ezt váltják ki. egyébként nekem is kb. hasonló a mellem.
2011. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!