Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Alvás zavarom van elég rég...

Alvás zavarom van elég rég óta, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Utána olvastam itt GYIK-en, millió alvászavarral küszködő ember kérdését, de tulajdonképpen egyikkel se jutottam előrébb.. Az a helyzet, hogy sosem voltam jó alvó, a legkisebb zajra is felkelek, még ha egy légy elszáll 10 méterre a fejem fölött, arra is.. Ez ugye kertesházban annyira nem jelentett nagy gondot, de most panelban lakom költözés miatt, és itt elaludni sem tudok, max 2-3 óra szenvedés és forgolódás után, de felkelni annál inkább.. Tehát elalszok úgy 3-kor, és mivel szüleim 6-kor kelnek, ezért én is akkor kelek fel, és képtelen vagyok visszaaludni.. Már nagyon fáradtnak érzem magam, és nem tudom, mi tévő legyek, hogy jobbat tudjak aludni, na meg többet.
2011. aug. 23. 07:33
 1/1 anonim ***** válasza:

vegyél be lefekvés előtt egy órával altatót az tuti használ.

amugy ezel énis így vagyok.

2011. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!