Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ki az, aki nem szégyenli...

Ki az, aki nem szégyenli felvállalni?

Figyelt kérdés
... hogy körbe van metélve? És van-e olyan nő, aki nem volt ilyennel, de nagyon szívesen kipróbálná? :D
2011. aug. 30. 00:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Ajjaj, itt GÁZ van!
2011. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Smartguy86 ***** válasza:
59%
A zsidó az egy vallás, nem faj... lol
2011. aug. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés semmilyen fajhoz nem kapcsolódik, ezeket a kommenteket mellőzzük, biztos valaki akad, aki ehhez értelmesen hozzászólna
2011. aug. 30. 00:48
 4/19 anonim ***** válasza:

1. Olyan szó nincs, hogy szégyenli


2. Nem vagyok körülmetélve de eü-i okokból van rá esély, hogy körül leszek sajnos és nem szándékozom dicsekedni vele

2011. aug. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést! Ezt miért kellene felvállalni? Ha saját elhatározásból történik, akkor sincs az emberre írva, hiszen többnyire ruhában látnak minket...
2011. aug. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekem gyerekkoromban, mivel a többség ezt kicsúfolja, figyelnem kellett, hogy ne vegyék észre. Nem mentem se úszásra, se egyéb sportra, se osztálykirándulásra. Nekem nem hiányzott az így is elég sokszor előforduló zsidózás, pedig nem vagyok az.

Amúgy a zsidó nem csak vallás, hanem rassz is. Rasszspecifikus néhány genetikai probléma a zsidóknál, így a fitymaszűkület is sokaknál. De ezt nem kell teljes metéléssel "gyógyítani", elég egy bemetszés vagy egy részleges metélés. Nekem is elég lett volna, de sajnos nem így lett aztán :(

Most is, hogy már felnőttem, gondokat okoz sajnos, meg nagyon ronda is.

Bőrt fogok odanyújtani, hogy legyen valami bőr, ami takarja a makkot és óvja, az nem arra van kitalálva, hogy védelem nélkül legyen...

2011. aug. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez tok erdekes, mert a vilag mas reszein (es meg csak nem is Izraelre gondolok) az kelt meghokkenest aki nincs korulmetelve. ajnos Magyarorszagon mas a megiteles es nem irigyellek. Szemely szerint en meg nem lattam ilyen, de erdekelne:)
2011. szept. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
A világnak kevés részén okoz AZ megdöbbenést és okoz csúfolódást, ha valaki nincs körülmetélve, a férfiak 85%-a a világon nem körülmetélt. Ez az arány még jobb lesz idővel, mert a nagy körülmetélő országok már visszavesznek. Az USA-ban már nem támogatja a TB (a sok fölmerült probléma meg a pénz miatt) és amúgy is egyre kisebb az igény arra, hogy elvegyék a gyerekektől a döntés jogát a saját testük fölött, ami amúgy - valljuk be - valóban az egyik legundorítóbb dolog a világon.
2011. szept. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Szerintem nem undorító dolog, ha valaki önszántából dönt így, és akkor sem, amikor eü kívánja meg, vagy a vallás.


Az utolsó előttinek meg ha érdekel, akkor privit dobhatsz rám.

2011. szept. 1. 15:46
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha saját döntés,vagy egészségügyi okból történik és tényleg nincs más megoldsá,mert sajna többnyire lenne de mégis inkább csonkolnak akkor az oké nekem is,azzal nincs baj.


De a vallási okokat hagyjuk,mert semelyik vallás istene nem akarná hogy a gyerekeket megcsonkítsák és fájdalmat okozzanak nekik,úgyanis akiket a vallás miatt metélnek akár kisbabaként körül azt érzéstelenítő nélkül csinálják,tudod hogy fájhat.Ellenzem ha valójában nem szükséges és mégis fájdalmat okoznak,megkínóznak bárkit is.


Sajnos a vallás igen jó dolog,mindenre fel lehet használni,hogy egyesek az akaratukat érvényesítsék,boszorkány égetések régen,metélés,kéz levágás,nép irtás,ha valaki más vallású és még lehetne sorolni.


Felvállalni nem kell,ha együtt leszel egy csajjal úgyis látja mi a helyzet.Más sem nyilatkozik hogyan néz ki a nemiszerve,kicsi,nagy,görbe,így erről sem kell nyilatkozni.De szégyelnivaló nincs benne.


Személy szerint nem támogatom a metélést,csak indokolt esetben,vagy saját döntésből.

2011. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!