Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma reggel arra ébredtem, hogy...

Ma reggel arra ébredtem, hogy nedves az ágy. Mitől lehetett?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy miért, meg hogyan de álmomban bepisiltem. Nem emlékszem az álmomra. Nem történt velem semmi különös, ami indokolta volna ezt az történést. Elég kellemetlen dolog. Félek, hogy újra megismétlődik. Mit tehetek ellene valamint mért történt meg ez?


20/F


2011. szept. 2. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
pl leizzadtál - a pisinek szaga van
2011. szept. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ha bevizeltél akkor az büdös húgy szagú, de az izzadság is lehet!
2011. szept. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen betegség nem 20 évesen kezdődik. Ne idegeskedj.
2011. szept. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ennek konkrétan pisi szaga volt. Ágyneműt kellett ccserélnem. A matracot meg úgy-ahogy kimostam és kiraktam a napra. Gondoltam arra, hogy ma folpackal körbetekerem a matracot, hogy legalább azt ne kelljen megint "mosni".
2011. szept. 2. 23:25
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Ezek szerint behugyoztál.Akkor most igazán mi a kérdés?
2011. szept. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értelmező olvasás általános iskola 1-3 osztály: "Mit tehetek ellene valamint mért történt meg ez?" A kérdésem nem arra irányult, hogy mi volt az hanem, hogy mitől lehetett...
2011. szept. 2. 23:36
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez pl. lehetett azért is mert sokat ittál este. Vagy ha álmodban vizeltél be akkor meg azért mert tudat alatt benned volt hogy pisilni kell de nem ébredtél rá fel mert mélyen aludtál előfordulhat sajnos bárkivel... Egyébként ahogy előttem már írták ez tuti nem betegség:D 20 évesen tuti nem.:)
2011. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Kösz. Lehet, hogy tényleg ez az oka, de eddig ilyen nem fordult elő velem sosem, így nem tudtam a dolgot mire vélni.
2011. szept. 2. 23:40
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
Előző vagyok... És ha eddig nem fordult elő az egy dolog:D És az is lehet hogy soha nem fog előfordulni még egyszer :D én életemben 2x jártam így én is 20 leszek :)
2011. szept. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Ráadásul úgy 2x hogy szerdán és csütörtökön pl tehát egymást követő napokon :) Ez volt kb 3 éve és azóta se és előtte se....:D
2011. szept. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!