Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen tablettáktol vagy...

Milyen tablettáktol vagy hormontablettáktol lehet növeketdést elösegíteni, nem magasságbelit hanem, hogy vastagabbak legyenek a karjaim, lábaim?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nagyon vékony 183cm magas vagyok és elég sovány,eddzek eszek tömegnövelöt,rengeteget zabálok de nem akarnak rámragadni a kilok.Szeretném ha megvastagodnának a karjaim mert már szégyellem öket:(
2011. szept. 5. 14:25
 1/2 anonim válasza:

Nem jó az edzésterved vagy az étrended. Tömegnövelőre sem lenne szükséged egy jó edzésterv és étrend melett.

Ha meg nem tetszik ez a kínos megoldás, hát ott vannak a szteroidok. Gyorsan hatnak, és jó gyorsan lessz bajod is tőlük ha nem helyesen használod. Na dehát te döntessz, te életed....(helyedben nem az utóbbit választanám)

2011. szept. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ibenny válasza:
Szerintem találd meg a megfelelő edzésformát, sportolj sokat és ne tömegnövelővel tömd magad. Táplálkozz rendszeresen, egyél sok fehérjét és bízd az időre. Ha alkatilag vagy ilyen, később sem leszel egy Hulk (már bocsi).
2011. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!