Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon sürgős? Pls pls pls?

Lee12 kérdése:

Nagyon sürgős? Pls pls pls?

Figyelt kérdés

az lehetséges hogy a péniszemen pattanás nő? mert minden nap fürdök meg minden de egy hete egy ilyen kis púp (pattanás szerű nőt) és tegnap fürdés közben megnyomtam és ilyen pattanás szerű fehér anyag jött ki?

nőhet pattanás?

valamint hogy nemtudom hogy ilyen kis fehér pontocskák de elég sok van a fitymámon meg végűlis végig nem látványos csak ha lehúzom és feszül kicsit a bőr akkor látszik?

amióta az eszemet tudom ilyen és még nemvolt semmilyen sexuális együttlétem

valamint hogy ha a nemiszervemen furcsa dolog jön ki mondjuk akkor hova kell menni? háziorvoshoz? és 16 évesen egyedül is mehetek ahoz az orvoshoz aki ezzel foglalkozik mert szülökkel cinkes lenne

légyszíves válaszoljatok a kérdésekre


2011. szept. 8. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenféleképpen a háziorvoshoz menj elsőnek, ő megmondja, hogy hova kell tovább menni, ad beutalót is!Amúgy 16 évesen nyugodtan mehetsz a szüleid nélkül, de én a helyedben megosztanám ezt az apukámmal!
2011. szept. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de lehet pattanás?
2011. szept. 8. 16:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de szerintem a fitymán nem nőhet pattanás!
2011. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet pattanás. Akkor van baj, ha 3 hét múlva is ott lesz, akkor orvos sürgősen.
2011. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de melyik orvos urulógus vagy hova? mert háziorvosnál elég cink lenne a péniszem mutogatni
2011. szept. 8. 21:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Urológus magánrendelésre, ha a kórházi rendelésre mész kell beutaló a háziorvostól. Magánrendelésre nem kell, csak be kell jelentkezni.
2011. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
a kórház honlapjára az van írva hogy urológiára nem kell beutaló és előjegyzést sem kell kérni
2011. szept. 9. 16:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor nosza. Menj, nehogy baj legyen.
2011. szept. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
utánaolvastam mind2 dolog átlagos és egy sima kenőcs és kész de azért elmegyek de apunak is szólok
2011. szept. 9. 20:34
 10/10 anonim ***** válasza:
nem kell haziorvoshoz menni. a bor es nemibeteg rendeles beutalo nelkul veheto igenybe, de valoszinuleg idopontot kell kerni. ezt lehet telefonon is, meg kell nezni annak a korhaznak a honlapjan ahova tartozol. taj szamot fognak kerni, de nem kerdezoskodnek hogy mi a bajod, azt majd az orvos.
2011. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!