Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Végbelemnél van duzzanat...

Végbelemnél van duzzanat légyszíves segítstek?

Figyelt kérdés

Helló!

Egyik napról a msáikra a végbélnyílásomnál megjelent egy duzzanat. Tegnap még nem volt semmi bajom, ma délelőtt fájdogált, délutánra pedig már a leülés is gondot jelentett. Nem tudok orvoshoz elmenni, mivel 300km-re vagyok a lakhelyemtől.

Mitől jelenhetett meg? Rostos ételt egyek, vagy rostos leveket igyak és elmúlik? Milyen kenőcsöt ajánlotok. Akinek volt már ilyen kérem segítsen, borzalmasan fáj. Ugye semmi köze a prosztatához :S Kicsit parázok, ilyen problémával csak név nélkül merek előrukkolni, nem szeretném a hátsó felem mutogatni senkinek. 18/F


2011. szept. 13. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
aranyér lehet, kenőcsöt lehet rá használni.
2011. szept. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
.,..Szóval, nincs köze a prosztatához.Patikus tud kenőcsöt ajánlani, nem muszáj szerintem feliratni.Sok folyadékra lenne szükséged, hogy ne legyen székrekedésed, viszont a hasmenés is csak rontana most, tehát egyél kevesebbet és azt ügyesen válogasd össze.Csípős ételeket is kerüld most egy ideig.Az okát nem lehet pontosan megmondani, de nem veszélyes, sok embernek előjön néha.
2011. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aranyér lehet!...Körömvirág krém jó arra is!
2011. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok rostosat (gyümölcsöt, zöldséget) egyél. aranyérre a Hemoclin kenőcst ajánlom, van jó kis feje, ami segít a bekenésben.
2011. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Reparon kenőcs,másnak is van aranyere.
2011. szept. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rasztarobi válasza:
nagyapám disznózsírral kenegette...
2011. okt. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!