Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A szem alatt is nőhet szőr?...

A szem alatt is nőhet szőr? Ez normális?

Figyelt kérdés
Az normális ha egy embernek kicsit beljebb, a szeme alatt is nő egy kicsit az arcszőrzete?(Ott ahol van az arccsont)
2011. szept. 15. 16:41
 1/4 anonim válasza:
Hát nemtudom hogy normális-e,de én "ismerek" egy csajt akinek van a szeme alatt..olyan mintha plusz szempillája lenne.. csak a szeme alatt. :DD
2011. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem normális, több férfinél láttam ilyet.
2011. szept. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bébisajt válasza:
Elsősorban a férfiaknál az arcot erős szőr borítja, és ez extrém esetekben felnőhet a szem alsó részéig. Az emberi szőrzet voltaképpen az egész testfelületre kiterjedhet, kivéve a talpat, a tenyeret, az ujjak belső felületét, valamint a körömpercek háti oldalát. Az életkor előrehaladtával, esetenként az egészség megromlásával vagy a psziché károsodásával párhuzamosan színe, sűrűsége jelentősen megváltozhat. Lehet, hogy neked is ettől nő szőr a szemed alatt. A haj és a férfiak arcszőrzete a legsűrűbb, itt a szőrszálak száma elérheti a 120, illetve a 20 szál/cm²-es eloszlást. Ugyanezekre e területekre jellemző a folyamatos intenzív növekedés, míg a test egyéb részein a szőrzet csak meghatározott hosszúságig növekszik.
2011. szept. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat. egyebkent nem rolam van szo.:)
2011. szept. 18. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!