Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hány éves korotoktól tudtok...

Hány éves korotoktól tudtok állva pisilni, magatok fürüdni, mosni a péniszetek? Többi lennt

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert nálunk ez valahogy előjött nyári munkahelyemen a családosok felől és kicsit ledöbbenttem,mert mondtam hogy én 3 éves koromtól állva vízelek,meg 4 évesen már simán szappanoztam a péniszem,simán tudtam seget törölni,szappanozni magam,cipőt kötni,7 évesen már egyedül jártam suliba csak párszor kísértek el,egyedül mostam hajat,köröm vágás is meg volt.Aztán elkezdték a nők,meg férfiak is mondani az lehetetlen,mert nekik 5-6 éves gyerekük van és nem tud állva vízelni,szappanozni magát bla,bla.De basszus nem vagyok csodagyerek,a családunkba akik most kicsit azok is simán megcsinálják ezeket a tök alapdolgokat,meg a haverok is akiket ismerek gyerekkorom óta.


Most én kezdtem túl korán,vagy ők nem tanították meg időben a gyerekeüket erre?Basszus nem gáz,hogy nem tud állva vízelni,most ezek lányokat nevelnek vagy mi?


2011. szept. 16. 22:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze míg suliba nem mentem azért figyelték jól mosom meg,de egyedül csináltam.Ezen mi olyan fúra nekik.
2011. szept. 16. 22:02
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom.. Én amilyen kisgyereket ismerek, amint leszokik a pelenkáról állva pisil. (Legalábbis a fiúk:D, szerintem őket alapból szórakoztatja ez) A megmosást nem tudom, de szerintem olyan 4-5 évesen már megtanítják nekik. A fürdést is kb, a hajmosást is a fiúknál (nekik nem egy nagy cucc). Na cipőt kötni legkésőbb olyan 6 éves korig tudtak. Bár volt egy unokatesóm, aki olyan 8 évesen még nem nagyon hordott olyan cipőt, de azt állította hogy ő tud cipőfűzőt kötni:D) Na mind1, gyerekkori emlékek:D Nincs gyerekem, és lány is vagyok de én ezeket láttam..


Szóval a munkatársaid vagy szívattak, vagy szerencsétlenül nevelik a gyereküket. (de szerintem csak vicceltek)

2011. szept. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A középső fiam 2,5 éves. Kb. 3 hónapja pisil állva, és nem csak szét teszi a lábát és lógatja a fütyköst, hanem rendesen. (Nem részletezném, úgyis tudjuk.) Egy pár hete mosakszik is egyedül. A seggtörléssel akadnak gondok, de a mozdulat tökéletesen megvan tavaly karácsony óta nagyjából. Cipőt azért még nem köt, de a tépőzárasokat fel tudja venni. Szerintem ez normális.
2011. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
atyaég, "magatok fürüdni" XDXD
2011. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

atyaég, "magatok fürüdni" XDXD


Hasznos volt számodra ez a válasz?


A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 09-17 15:12


Tájszólás is lehet:D Mifelénk is használják.

2011. szept. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jaj a helyesírásba nem kell folyton belekötni,magától fürödnire gondoltam,csak számítógépen van gondom a helyesírással,ha gyorsan gépelek,meg a billentyűk is beragadnak gyakran,sokszor tök erőteljesen kell lenyomni pl.


De nem szívattak a többiek a gyerekes szülők,ezt ők tök komolyan mondták és úgy nézek rám mintha kínai lennék,meg jöttek a dumával nincs gyerekem nem tudhatom.Igaz nincs gyerekem,de vannak óvis korú unokatesóim és általános iskolás korúak is és fiú létemre vigyáztam rájuk jó párszor és simán ezek az alapvető és temészetes dolgok voltak.A munkahelyemen meg megmagyarázták én vagyok eltévedve.Itthon,meg rokonoknál is dumáltunk ezekről és azt mondták hogy akkor velük van a baj,ha nem nevelik önállóságra a gyereket,meg lányokat nevelnek.


De amúgy simán mindenben igen okosak tudnak lenni,csomó mindennapos téma előjött,sokszor jobbnak láttam ezek után nem is hozzászólni és annyira akartak észtosztani.Az volt nekem még röhejes,hogy van egy család a nagyfiú 7.-es, és van egy nagycsoportos tesója és anyuka,meg apuka arra hivatkozik azért nem mehet anyuka melózni,mert akkor hogyan vinné óviba a gyerek,óvi a főút másik felén van,csak át kell menni,ahogy a suli is arra van és olyan 80 m-re van tőlük,röhej,mert a fiúk is betudná vinni a kislányt az óviba és onnan simán mehetne suliba is.Még engem is vitt a tesóm óviba,pedig akkor még csak 8 éves volt,mert csak így tudtuk megoldani.Akkor ne hogy egy 13 éves nem tudja elvinni és tovább sétálni a sulijáig.Nevetséges kifogás.

2011. szept. 20. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!