Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fáj a magömlés?

Miért fáj a magömlés?

Figyelt kérdés

fáj az elélvezés vagy ha éppen nem fáj ami elve nagyon ritka akkor sincs semmi féle orgazmus vagy jól eső érzésem ,ha elkezdek maszturbálni abba hagyom egy 10 másodpercre egyből lelankad rengeteg elő váladék jön ki belőle amikor csinálom ,szinte végig csak párat tudok rajta húzni mert mindig az elélvezésnél vagyok pár húzzástól.

néha szimlán is fáj a a péniszem

urológusnál voltam már azt mondta proszta gyulladásom volt de már lecsengőbe van spermámba baktériumot találtak adod antibiotikumot is .1 éve van ez 21 éves vagyok

nő vel még nem voltam.nagyon gyenge az idegrendszerem van róla papírom is lehet hogy ez már lelki eredetű?


2011. szept. 21. 18:31
 1/7 A kérdező kommentje:
napi 1 szer maszturbálok
2011. szept. 21. 18:32
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

fúj.

inkább rakd vissza és ne verd amíg döglött a gyík.

2011. szept. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
66%
Terhes vagy ? O__o''
2011. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta lököttek vagytok!!!!!
2011. szept. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Szia!


Menj vissza mégegyszer az orvoshoz, vagy menj másik orvoshoz, afájdalonem jó jel :-(

2011. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora bunkók vannak itt....

Valóban, másik orvos kell. Az alap ok nyilván nem lelki, de már benne van az is, szerintem. Elvégre ha fáj valami, akkor azt nem szoktuk erőltetni.

A gyenge immunrendszerre meg sok vitamin, immunerősítés.

2011. dec. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
idegbajos Ábrahám Robi kispestről,hunyadi lászló utca,elte informatika! XDXDXD
2012. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!