Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Görbe pénisszel lehet szeretke...

Görbe pénisszel lehet szeretkezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem felfelé görbül a péniszem, kb 45fokban az utolsó három centin...szóval szemből kb "dupla" olyan vastagnak tűnik...

Emiatt nem merek nők felé közeledni, elég rossz látvány lehet :S Szerintetek műtessem meg, vagy ez annyira nem vészes?


16/F


2011. szept. 24. 23:53
 1/9 anonim válasza:
Konzultálj egy orvossal.
2011. szept. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem felfelé görbül kicsit van akinek egyenes és vagy te. ne aggódj emiatt.

18/f

2011. szept. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor ez használható vagy nem is tudok vele szeretkezni?:S
2011. szept. 25. 10:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Fogtad a szögmérőt és lemérted? A lovaknak is görbe a fallosza és mégis orbitálisakat szeretkeznek.
2011. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Egyébként ha kézzel le tudod hajtani egyenesre, akkor szerintem lehet vele szexelni, hiszen akkor bele tudod illeszteni a lány vaginájába. Sőt talán a görbeség extra élvezetet okoz a lánynak.


Ettől függetlenül menj el egy orvoshoz, biztos ami biztos.

2011. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
semmi gond nincs vele sőt a lánynak jobb lesz hidd el.
2011. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azzal lehet csak igazán!;)

35N

2011. okt. 11. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy hol gorbul es merre. Ez a letezo legszerencsesebb dolog, ott van a nőknek belul az érzőkéje legtobbszor, ahova a futyid görbül, amikor egyben vagytok, es egymassal szemben vagytok.:)

235N

2011. okt. 11. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dragor1985 válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Nekem balra kanyarodik, de ha úgy helyezkedek, hogy neki felfele íveljen akkor látom rajta hogy "jobban érzi magát" ;-)
2012. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!