Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a bajom, és veszélyes-e?

Mi lehet a bajom, és veszélyes-e?

Figyelt kérdés
12 vagyok.Ma amikor elmentem a WC-re dobni egy sárgát,a végén mikor már csak csöpögött valamivel a cseppek lenyúltak.Az a valami úgy nézett ki mint a víz egy kicsit sűrűbb formában.
2011. szept. 30. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
férfiaknál egyszerűen úgy működik, hogy amíg nem fáj, nem viszket, nem piros, addig nem para.
2011. szept. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaaaj de megkönnyebültem.Köszönöm a jó hírt.De mi az a folyadék ami kijött belőlem?
2011. szept. 30. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:
előcuc godlom felvotál izgulva
2011. okt. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha nem voltál felizgulva, előtte nem recskáztál, és ez máskor is előfordul, azért inkább menj el vele orvoshoz


elsőnek nincs igaza sajnos

2011. okt. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez reggel történt?
2011. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előváladék,sőt magömlés is simán minden izgalom és előjel nélkül bármikor a te korodba előfordulhat,normális.Néha fényes nappal is ha ragacsos lesz az alsód ne ijjedj meg,tök normális.Csak van akinél kimarad ez és van aki küszködik vele,mindenki más,valakinél gyakori,minden előzmény nélkül is előfordul,valakinél meg nem,vagy csak alíg.
2011. okt. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!