Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem állt fel rendesen a...

Nem állt fel rendesen a péniszem, idegi alapon lehet?!

Figyelt kérdés

Régen barátnőmmel előjátéknál minden oké volt állt rendesen de amikor lesz*pott vagy szexre került volna a sor akkor lankadt és nem állt fel 100%ig .. mitől lehet ez? Nagyon rágörcsöltem a dologra és idegesség miatt? Értelmes válaszokat légyszí,fontos!!

F / 15


2011. okt. 4. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért, ennyi idősen már feláll? Azt hittem ilyenkor kezdenek a herék leereszkedni...
2011. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
tesa nyugi ha csajnak nemtetszik vagy ha vmi probléma van még mindig ott a nyelved ;) hidd el jo érzés amikor kinyalsz egy lányt
2011. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat légszíves..
2011. okt. 4. 17:26
 4/7 A kérdező kommentje:
légyszíves*
2011. okt. 4. 17:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Természetesen lehet az idegességtől, meg attól is (és most nem bántani akarlak), hogy még nem vagy teljesen érett testileg a szexre. Nem hiszem, hogy ilyen fiatalon szervi bajod lehet. Ha maszturbálásnál minden oké, áll rendesen, akkor az idegesség lesz a baj.
2011. okt. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem ugyanez volt és volt egy haverom aki csinált egy farokmasszázst, ami nagyon élvezetes volt és ráadásul onnantól nem volt ilyen gondom. Ha érdekel megmutatom, ha pesti vagy.
2011. okt. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szerintem csak ideges voltál, ha többször előfordul, menj el kivizsgálásra, és ha nincs semmi fizikai bajod, érdemes terápiára járni.


Nem ciki ami veled történt, az sokkal rosszabb lenne, ha szőnyeg alá söpörnéd a bajokat.


Próbálj meg megnyugodni, tölts több időt a barátnőddel, hogy meg legyen a bizalom és a kellő intimitás.

2011. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!