Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fityma vége és kicsit...

A fityma vége és kicsit lejjebb kirepedezett, száraz. Mivel lehet orvosolni?

Figyelt kérdés

Szoktam masztizni az igaz (bár nemtom ide tartozik-e) de a fitymám vége ki van repedezve, és kicsit lejjebb is...barnás szürkés a színe. (bár nemtom..lehet másnak is...vagy csak ki van szimplán nyúlva a bőr????)


nem fáj, nem viszket, nem csíp


Gomba nem lehet mert az viszketéssel (IS) jár.



Mit lehet tenni a kiszáradás repedezettség ellen? Neugranormont használok de nem igen látom az eredményét...:\



V mitől lehet kiszáradva?



(tudom tudom mennyek urológushoz stb de előbb szeretném megtudni mitől...)


2011. okt. 4. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Attól, hogy használatban van, még nem kéne elszürkülnie. Igyál sokat, hogy a bőröd úgy általában ne száradjon ki. Próbálkozz babaolajjal, de ha nem csak reped, hanem szürke is, azért érdemes orvoshoz menni. Vagy keress egy orvos válaszol fórumot.
2011. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem szürke...csak picit az de ink barna. Én látom rosszul bocsi olyan világosas sötétes barna és közötte...csak én látom rosszul szürkésnek....:)
2011. okt. 4. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy varrasodik? Akkor pihentesd pár napig, ha akciózol, felreped újra. Várd meg, hogy begyógyuljon.
2011. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De a seb szokott varrasodni nem? Sebes meg sosem volt
2011. okt. 4. 22:06
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
A repedezés szerinted nem seb? -.-"
2011. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát nem fáj....a seb nem ilyen.....
2011. okt. 7. 08:17
 7/9 A kérdező kommentje:
A könyöke is sokaknak ki van repedezve...a seb az más, szal én tudom jól ;)
2011. okt. 7. 08:18
 8/9 A kérdező kommentje:

Mert a seb az piros, fáj, és/vagy vérzik is ha pl a gatya kidörzsöli....ergo a repedezés nem seb ;)

Abban viszont igazadvan h kisebesedhet.....

2011. okt. 7. 08:27
 9/9 A kérdező kommentje:
EE? Az ki?
2011. okt. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!