Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

A fityma vége és kicsit lejjebb kirepedezett, száraz. Mivel lehet orvosolni?

Szoktam masztizni az igaz (bár nemtom ide tartozik-e) de a fitymám vége ki van repedezve, és kicsit lejjebb is...barnás szürkés a színe. (bár nemtom..lehet másnak is...vagy csak ki van szimplán nyúlva a bőr????)

nem fáj, nem viszket, nem csíp

Gomba nem lehet mert az viszketéssel (IS) jár.

Mit lehet tenni a kiszáradás repedezettség ellen? Neugranormont használok de nem igen látom az eredményét...:\

V mitől lehet kiszáradva?

(tudom tudom mennyek urológushoz stb de előbb szeretném megtudni mitől...)

2011. okt. 4. 21:26  Privát üzenet  

A válaszok
Attól, hogy használatban van, még nem kéne elszürkülnie. Igyál sokat, hogy a bőröd úgy általában ne száradjon ki. Próbálkozz babaolajjal, de ha nem csak reped, hanem szürke is, azért érdemes orvoshoz menni. Vagy keress egy orvos válaszol fórumot.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2011. okt. 4. 21:36 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem szürke...csak picit az de ink barna. Én látom rosszul bocsi olyan világosas sötétes barna és közötte...csak én látom rosszul szürkésnek....:)

# 2/9Időpont 2011. okt. 4. 21:54 Privát üzenet
Nem lehet, hogy varrasodik? Akkor pihentesd pár napig, ha akciózol, felreped újra. Várd meg, hogy begyógyuljon.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2011. okt. 4. 21:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De a seb szokott varrasodni nem? Sebes meg sosem volt

# 4/9Időpont 2011. okt. 4. 22:06 Privát üzenet
A repedezés szerinted nem seb? -.-"

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2011. okt. 6. 20:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát nem fáj....a seb nem ilyen.....

# 6/9Időpont 2011. okt. 7. 08:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A könyöke is sokaknak ki van repedezve...a seb az más, szal én tudom jól ;)

# 7/9Időpont 2011. okt. 7. 08:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mert a seb az piros, fáj, és/vagy vérzik is ha pl a gatya kidörzsöli....ergo a repedezés nem seb ;)

Abban viszont igazadvan h kisebesedhet.....

# 8/9Időpont 2011. okt. 7. 08:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

EE? Az ki?

# 9/9Időpont 2011. okt. 8. 20:59 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szex után, a makkot takaró bőr vége bedagadt! Mintha egy ér lenne bedurranva. Ez a második eset és másnapra mindig elmúlik. Mi lehet ez? Vagy ez normális? Eddig nem figyeltem viszont nem is fáj!
Fityma szűkületem van? Vagy micsoda ez? (bővebben lent)
Miért piros a makk vége, hugycsőnyílás?
A fityma kidörzsölheti a makkot?
Pirosasabb lett némely helyen a nemi szervem, a vége (Fityma) és viszkető érzésem van, ott a belső részen a fitymánál. Vajon mi lehet ez? érdemese aggódni? Vagy magától elmúlhat?...
Elég sokat maszturbálok, napi 2_3alkalommal. Azt vettem észre hogy a fityma vége fáj és alatta sárga vajszerű cucc lett, leszedtem róla. Mi ez, kezdjek aggódni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!