Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » S. O. S Aranyerem lenne?...

S. O. S Aranyerem lenne? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
sztem arany erem van van egy kis golyó szerűség a lyukamnál nem kakiltam keményet és már rég óta fenn áll ez dolog csak véres volt a wc papír van amikor fáj is
2011. okt. 7. 13:21
 1/4 A kérdező kommentje:
ez kimaradt 11F
2011. okt. 7. 13:23
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, ez lehet hogy az. ha enyhébb, elég ha veszel alsol kenőcsöt és azzal kenegeted. (én úgy szoktam, hogy kicsit felnyúlok, hogy ott is be tudjam krémezni) ez vény nélkül kapható. de lehet hogy inkább először meg kéne nézetni
2011. okt. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 asmosys válasza:
100%
Egyetlen vállalható tanács hogy menj orvoshoz. Lehetőleg most! Számtalan oka lehet ennek a tünetnek, döntő többségében egyszerű elváltozás, gyors, fájdalommentes megoldással. Ugyanakkor kis eséllyel, hosszas időhúzással nagyobb gondot okozhatsz magadnak. Olyat, amit ha időben kezelnek könnyedén megúszhatsz. Ne feledd, ha valami esetleg tünetmentessé válik, nem mindig oldódik meg. Sőt.
2011. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bingó! nyertél:D
2011. okt. 11. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!