Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mindenhol a gatyában olyan...

Mindenhol a gatyában olyan kis izék vannak mint amikor libabőrös vagyok. Eleinte azt hittem ez normális, de mostanában elkezdett viszketni. Most akkor ez mi?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

KEdves Kérdező!


Kicsit nehezen értem a kérdést: a bőrödön látsz elváltozásokat, vagy az alsónadrágodban, úgy, mint ha "hámlana" a bőröd és a lehámlott részeket látod? S pontosan hol? Ha részletesen leírod (akár ide, akár az e-mail címemre), akkor többet tudok mondani4


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2009. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kis piros pöttyök, amik viszketnek? Lehet pl. atópiás dermatitisz, ami egy allergiás bőrbetegség. Túlérzékenység, vagy hajlam okozhatja. De lehet bármilyen kontakt allergia valamilyen anyagra, pl. műszálra, vagy kozmetikumra.
2009. ápr. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a bőrömön, nem piros, meg le sem jön, olyan mint a bőröm a színe és ien kis nemtommik(kis 1mm X 1mm-es csomók
2009. ápr. 30. 06:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet nemi betegség is.
2009. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az amire gondolok olyan mint ami nekem is van csak nekem nem viszket...Szerintem normális...vagy nem tudom... Eddig semmi rendellensegést nem tapasztaltam...
2009. ápr. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!