Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől fájhatnak a heréim?

Mitől fájhatnak a heréim?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az utóbbi 1-2 hétben elkezdtek fájni a heréim. Nem éreztem csomót a heréknél. Mi más lehet? Mi lehet a gond? Elég kellemetlen. 16/F


2011. okt. 11. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

A kamaszkor közepén vagy.Végzel rendszeres önkielégítést?


Ha nem máris rájöttünk mi a baj.Ugyanis ilyenkor a szervezet fokozottan igényli a szexualitást és ha elhanyagolod akkor here és alhas táji fájdalom jelentkezik mert a heréid dolgoznak(nának).Rég ismert tünet ez a régi korokban legényfájásnak-legénybajnak hívták.

Tehát egy kis rendszeres kézimunkával segíts magadon(már az első alkalom után enyhülni fog).

2011. okt. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Épphogy leszoktam az önkielégítésről(vallási okok miatt), úgyhogy ezt nem akarom újrakezdeni. Evvel ne is gyötörjetek! Köszönöm szépen a választ.
2011. okt. 11. 17:29
 3/18 anonim ***** válasza:
szokott olyan lenni,hogy felizgulsz,annak ellenére,hogy nem végzel önkielégítést? és izgalom után intenzívebben fáj?
2011. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szokott ilyen felizgulás lenni, de utána nem vettem észre erősebb fájdalmat.
2011. okt. 11. 17:54
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem verd ki.
2011. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

Olyan butaságok miatt ne kínozd a tested hogy vallási okok!

Ne haragudj de ez hülyeség!

Minden fiúnak szüksége van szexuális kielégülésre(a papok is csinálják csak azt nem látod).Tehát ne késlekedj és szokd meg ismét hogy amit kér a tested azt meg kell adni neki.

Ha meg már vallási síkon vagyunk szerinted kérne arra Isten hogy gyötörd magad? Láttál már arra utalást a Bibliában hogy nem elégítheted ki magad? (a paráznaságod ne keverd ide az teljesen más)

Amúgy születésemtől fogva én is és családom is mélyen vallásos katolikus de ilyen marhasággal még nem találkoztam.

2011. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Szard már le istent, ki nem szarja le az egyházat.
2011. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A Bibliában azt írja, h a gondolatbeli kívánság is paráznaság, valamint ez csak az önzőségemet növeli, mert senki másnak nem okozok vele boldogságot... S még jó néhány ok.
2011. okt. 11. 18:16
 9/18 A kérdező kommentje:
S amiért vádol a lelkiismereted, az biztosan nem jó dolog!
2011. okt. 11. 18:18
 10/18 anonim ***** válasza:

értem.emiatt kérdeztem: [link]

lehet hosszan tartó stressz miatt is,ha stresszes vagy próbálj ellazulni.(haveromnak pl.stresszes eredetű van néha,mindig csak akkor fáj neki ha stresszel)aztán lehet hasizomláztól is,ami a herékbe sugárzik.nekem volt már ettől.

amúgy mióta nem végzel önkielégítést(gondolom nővel se szoktál lenni)? és önmegtartóztatásod előtt voltak ilyen fájdalmak,vagy csak azóta jöttek elő mióta nem önkielégítesz?

2011. okt. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!