Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbálás közben különböző...

Maszturbálás közben különböző keménységű herék, mennyire baj? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Kb 7 éve maszturbálok. És ha minden igaz, akkor a bal herémnél van egy kis visszér, igaz orvoshoz nem mentem eddig vele, 1x történt hogy nagyon fájt, alig tudtam mozdulni, aztán egy pillanat alatt elmúlt, azóta csak ritkábban jönnek elő ott enyhe fájások. Szerintem nem lehet rák, mivel azt áttapogattam nem egyszer, és semmi rendelleneset nem találtam ott, fel tudok izgulni is ahogy kell, annyi, hogy a következőt tapasztaltam mindegyik alkalomkor. Amikor megtapogatom olyankor a heréimet a jobbik az majdnem hogy full kemény olyankor, viszont a bal nem, az olyan puha marad inkább, de eközben nem fáj sohasem. Nem teljesen annyira puha mint nyugalmi állapotban, ha nagyon de nagyon erősen felizgultam, na akkor a bal is megkeménykedik, de a jobbik az már enyhébb izgalmi állapottól is kemény. Úgy tudom ha ezt a problémámat nem kezeltetem, akkor termőképtelen lesz a spermám, ami onnét jön. De ezt a jobbik nem tudja kiegészíteni? Vagy ez normális jelenség hogy a két here nem teljesen egyformán viselkedik?
2011. okt. 16. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
16%

A Jobbik biztosan nem tudja kiegészíteni, ráadásul ha körül vagy metélve és meglátják, még bajba is kerülhetsz.


viccen kívül: menj el orvoshoz, itt úgyse tudnak normális válaszokat adni, és ha cikisnek érzed megmondani, hogy farokverés közben ilyen, akkor csak annyit mondj, hogy merevedéskor.

2011. okt. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet nem említettem, de fitymaszűkűletem is van sry tudom. Ettől függetlenül megy a maszturbálás, meg ernyedt állapotban meg tudom mosni alatta is.
2011. okt. 17. 00:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem faj ne foglalkozz vele ,nagy baj nem lehet.A lenyeg az hogy a farkad all!
2011. okt. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"ráadásul ha körül vagy metélve és meglátják, még bajba is kerülhetsz."


Ez alatt mit értesz, hogy bajba is kerülhetek?

2011. okt. 17. 00:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézd szerintem ha e az állapot rendszeresn fenáll akkor menj vele orvoshoz. Nem fog kinevetni az orvos megvizsgál és megmondja mia teendő. Te is nyugodtabb leszel ha tuddo hogy ez normális vagy tenni kell valamit.

Ha úgy érzed nagyon ciki és zavarban vagy , akkor írd le előre egy papírra kb mint most és akkor odaadhatod az orvosnak. Egy ilyen részletesen elírásnból mint most szerintem tudni fogja, milyen vizsgálatokat kell elvégezni.

2011. okt. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az első szerint nem lehet normális választ adni, de én azért megpróbálom:


a golyóid amikor felizgulsz a farkadhoz hasonlóan telitődnek vérrel, ezért keményednek meg. (főleg alul a mellékheréken érezni, de maga a here sem lesz olyan ruganyos mint nyugalmi állapotban)


ebből kifolyólag űgy tűnik, hogy a bal heréd nehezen telítődik vérrel, valszeg a vénás pangás miatt, bár kérdés, mennyire viszeres, pl. a herezacskódon ha állsz, mennyire üt ki a vastagodott vénás köteg? ez eléggé látszik, pl. [link]


ha ilyen, akkor érdemes minél előbb orvoshoz elmenni vele


esteleg neten utánolvasni miért nem telítődik vérrel rendesen a bal heréd


egyébként viszerességre a bal hajlamosabb mint a jobb

2011. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha fitymaszűkületed is van, akkor mindenképpen el kell menned urulógushoz


ha mód van rá, teljes körülmetélésbe ne menj bele, csak péniszplasztikába

2011. okt. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:44


Köszönöm a válaszod, szerintem is ez lesz a probléma, mint írtam, ha nagyon sikerül felizgulnom, vagyis ha már ott a vége felé tartok, akkor megtapogatom néha a balt is, és érzem, hogy az is keményedett, csak úgy látszik valamilyen okból az később vagy pedig enyhébben.


Azért a helyzet egyáltalán nem ilyen, mint a képen amit mellékeltél, egyáltalán látszik-e nálam ilyesmi, azt sem tudom, de nem vettem még észre.

2011. okt. 18. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!