Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 évesen mennyi az átlag kg...

14 évesen mennyi az átlag kg és cm?

Figyelt kérdés

Én 160 centi vagyok és 59 kg

14f


2011. okt. 17. 19:47
 1/7 A kérdező kommentje:

testsuly és magasság *

mielött bárki belekötne:D

2011. okt. 17. 20:40
 2/7 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van. A testmagasságod többé kevésbé öröklődik tehát olyan magas leszel kb mint, apukád (vagy ha van, akkor bátyád is jó alap).

kb 20 éves korodig még változol tehát fogsz még nőni. kis türelmet. :-)

2011. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:D igazábol csak azért kérdeztem mert van 2 osztálytársam akik 195-200 centisek és egyik 90 másik 95 kg XD és általába ugy megyünk utcán hogy én vagyok középen ugy nézünk ki mint az oszcilloszkóp
2011. okt. 18. 20:42
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Alacsony vagy a korodhoz képeset,a 13 évesek nálunk 165-170 cm között vannak,csak pár alacsony növésű van,a barátaid meg ha még csak 14 évesek igen magassak.



14 évesen 170-174 cm között van az átlag magasság és aki 180 cm az már magas.

2011. okt. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó: abszolút hülye vagy.


160 centis felnőtt férfiak is vannak, ők számítanak alacsonynak.


Ennek ellenére nem lehet tudni, hogy fog-e még nőni, van aki ennyi idős korára kinövi magát, mások 24 éves korig is tudnak nőni. Mindenki más tempóban nő, nincs ilyen hogy 14 évesen átlag. Van egy táplázat, ahol meg lehet nézni hogy mettől meddig normális.


173 centi vagyok, 15-16 éves koromig nőttem, visszanéztem a 14 éves korombeli papírokat, akkor volt 164 cm.


19/F

2012. ápr. 23. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utosló ez nem hülyeség eleve látod magad is a többiekhez képest hogy alacsonyabb vagy magasabb vagy,13 éves korban szoktál a lányok magasságát utolérni a fiúk,a csajok ha megnézed 164-168 cm körül mozognak,tehát ekörüli a magasságuk.Persze vannak alacsonyabbak,fejlettlenebbek és későnérők is,meg magasak,vagy éppenséggel kiugróan magassak.


Eleve nem voltál magas 14 évesen sem 164 cm 14 évesen 8. osztályos korban nem magas semmiképp se.Ahogy nem is nőttél magasra hisz magad is láthatod a nőkhöz képest,az átlag női magasságnál alíg vagy magasabb.


De lehet következtetni a felnőttkori magassághoz a fiúk azért az apjuknál alacsonyabbak csak igen ritka esetben lesznek,inkább túlnövik őket.tehát ha még alacsony is de mondjuk magas az apja akkor simán magasra megnőhet,csak alacsonyabb egy kicsit egyenlőre az átlagnál(de ha már más fejlődési dolgokban is kicsit le van maradva még csak nem rég kezdett netán szőrősődni akkor nem simán alacsony,hanem akkor későnérőségről van szó)


Röviden ha magasaka szüleid akkor elvileg te is magas leszel,ha alacsonyabbak akkor lehetsz te is ugyanolyan alacsony,netán kicsit magasabb náluk,és bizony ritkább esetben akár magas is.De magas szülőknél igen-igen ritka esetben marad a gyereke felnőttként alacsony(pl. ha koraszülött volt,vagy beteg volt terhesség alatt az anyja akkor előfordulhat hogy kisebb lesz egy magas apa gyereke,vagy ha más rokonak,egy alacsony nagypapa génjeit örökli meg)

2012. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem hülyeség nem csak felnőtteknél van olyan hogy alacsony hanem gyerekeknél is,őket a kortársaikhoz hasonlítják,ezért bánt ez téged,vagy akaratom ellenére sértett meg,mert te sem vagy magas.Férfiaknál a 173-175 cm se számít magasnak,magasnak 180 cm-től tekinthetünk egy férfit és a magasnak is vannak fokozatai,ahogy alacsony és középmagas,átlag magas kifejezésnek.
2012. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!