Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pattanásszerű gócok vannak a...

Pattanásszerű gócok vannak a péniszem bőrén, apró gömbszerű kiemelkedések, ki lehet őket nyomni (bocs a vizuális alkatoknak) mivel lehet ezeket eltűntetni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel. Ezek természetes zsírmirigyek. Ne nyomkodd, mert begyullad.
2009. máj. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ilyen, nekem is van, és nemtudom, hogy természetes-e. mindenkinek van ijen?
2009. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem, és ha a makkon is vannak hasonlóak, bár azokat érthetően még nem próbáltam kinymni (a szélén, szimmetrikus elrendezésben)
2009. máj. 3. 00:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen ,normális,a makk peremén is. Ne piszkáld..amúgy nem mindenkinek,de sokaknak van
2009. máj. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van, de very-very zavar. Lehet rá valami kenőcsöt, vagy gyógyszert kapni? Pls. nekem is segitsetek :)
2009. máj. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
rendben, és ezek szerint az is normális, ha ezek között a 'zsírmirígyek' között összeköttetések vannak? mint az idegsejtek között (kb úgy néz ki) vékony bőrcsíkok... eléggé félek a bőrráktól, de ezzel nem merek dokihoz menni (ez már nem az eredeti kérdés része, de fontos lenne szintén)
2009. máj. 3. 02:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Faggyúmirigyek, a herén is sokszor van...nem kell vele foglalkozni. Rendszeres tisztálkodás...kész...nincs rá semmi szer.
2009. máj. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van és engem is zavar! szerintem tesznye! és hogy fog így bármelyik csaj egyáltalán orálisan kielégiteni vagy kényeztetni? a csajok nem undorodnak tőle??
2009. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
menjetek el urológushoz!
2009. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is ettől tartok. De nekem még marokmarcsa nem panaszkodott.Másnak meg nem mutattam be ezt a pöttyös férget ezidáig.Gátlásos vagyok ez miatt. De szerintem sincs rá megoldás.Ha utálják a péniszed ez miatt,akkor valszeg nem elég toleráns a partner, én ilyennel nem raknám magam össze komolyabb szinten.
2010. szept. 17. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!