Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez miért van? ha felhúzom a...

Ez miért van? ha felhúzom a Péniszemen a bőrt és hozzá érek a makkomhoz akkor irritáló érzést érzek ez mitől van? 14/F

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Irritáló? o.O nekem nem irritáló, hanem érzékeny. 14 évesen meg nem nagyon kéne piszkálnod... 16 éves korodig csak hugyozásra használd.
2011. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi ez természetes. Az bizony nagyon érzékeny testrészünk, ami akár még fájhat is ha valaki durvább vele. Nincs semmi baj!
2011. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Érzékeny terület bizony, amikor engem körülmetéltek nagyon nehezen szoktam meg, hogy dörzsölődik a ruhához a makkom, néha kellemetlen is volt. De idővel meg lehet szokni.
2011. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Amikor az első (mostani) barátnőm először hozzáért, üvölteni tudtam volna. Persze színészkedtem, tehát eljátszottam, hogy jó. Eltelt 1 év és ma már tényleg élvezem.

Tehát nyugi és türelem.

2011. okt. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is körülmetéltek, utána érzékeny volt, viszont már nem az, annyira nem, hogy orális szexet nem is élvezem... addig kell örülni, amíg az embernek érzékeny az, aminek érzékenynek kell lennie...
2011. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2011. okt. 31. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!