Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges lenne? :O

Lehetséges lenne? :O

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy a makkomról hámlik a bőr?:O

először azt hittem hogy nem mostam meg rendesen, de olyan mint amikor nyáron leégek és hámlik a bőröm.

Ne nevessetek ki nem vicces :S


2011. okt. 30. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
mit csináltál a makkoddal mostanában?
2011. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha túl sokszor használod a „makkodat”(:D) elkezd lehámlani a bőröd és a segédről kel odaoperálni bőrt tapasztalatból mondom, ne használd túl sokszor a makkodat mert segédről kel odaoperálni a bőrt.Ezt nem viccnek szántam tényleg.
2011. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Körülmetélt vagy? Nekem - a hőmérséklettől és a páratartalomtól függően - néha szokott hámlani. Amíg nem lesz rajta bőr, amit rányújtok, addig ez a probléma fenn fog állni, ez típus kérdése. Viszont, ha van fedő előbőr, akkor alatta ilyen nem nagyon lehetne, ha ilyen van, akkor az fertőzés jele leginkább. Megmutatnám orvosnak. Ha körülmetélt vagy, akkor meg te is oda tartozol, ahová én, az 5 körülmetélt közül mi vagyunk az az egy, akinek ilyen kiszáradás miatti hámlás lehet néha. És van is...
2011. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!