Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az baj hogyha mostanában csak...

Az baj hogyha mostanában csak heti 1x csavarom ki a gyíkot?

Figyelt kérdés
nyáron ez miden 2.nap megvolt
2011. okt. 31. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogyne volna baj,Szegény gyíkocskát minthogy el engednéd hogy folytassa a természetben az életét,megölöd,kicsavarod, pedig biztos vadászott volna lepkékre meg miegymásra. =(

De hogy a kérdésedre is válaszoljak,az önkielégítés nem "baj".kicsavarhatod 5ször is egy nap ,vagy egyszer sem.Egyikbe se halsz bele. :D

2011. nov. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
még indig én vagyok,és kicsit meg ijesztelek.A prosztata rák kockázata nagyobb azoknál akik nem nagyon csinálják mint akik igen. :)
2011. nov. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
vannak itt olyan kérdések hogy napi 5x én meg attól félek hogy elmaradok a normálistól
2011. nov. 1. 00:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Elmaradsz a normálistól? mert nállad ez törvénybe ütközik?
2011. nov. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizony nagy baj, éna a Te korodba naponta 6x vertek ki, abból 3x zsepibe, 2x bokorba, és egyszer a kádba. Nézz utána mi lehet, mert ez komoly.
2011. nov. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
meg se adtam az életkoromat
2011. nov. 1. 16:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Annyiszor csináld, ahányszor jólesik, egyéni dolog, és sok mindentől függ. Semmilyen normát nem kell teljesítened.
2011. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A gyíkcsavarást mifelénk a hugyozásra értik. Tehát hetente egyszer pisilsz csak?
2011. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!