Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 72 éves cukorbeteg és lehetség...

72 éves cukorbeteg és lehetséges szívbeteg kövér férfi meddig élhet?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokan jönnek majd a genetikával, de ez igazából annak függvénye, hogy hogyan élt. És mivel az már lefutott kör, és mi nem látunk bele, ezt nem is tudjuk megmondani.
2011. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem és köszönöm a választ !!

de 5-10 évet még biztos élhet ugye ?

2011. nov. 7. 15:33
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem ezt senki nem tudhatja,csak Isten.

pl. egy huszonéves makk egészséges is lerobbanhat hirtelen és egy 72 éves beteg ember is élhet sokáig.

2011. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztosra semennyit nem lehet mondani. Ha holnap tüdőembóliát kap, meghal. Ha agyvérzést, akkor lehet, hogy 1 hét múlva. Ha fejére esik egy tégla, azonnal.

Magába a cukorbetegségbe nem lehet belehalni (esetleg a szövődményekbe!), ha valaki betartja az orvos utasításait. De sajnos ha kövér és más régebb óta cukorbeteg, abból az látszik, hogy nem tartja be. Ez nem javítja az esélyeit.

A szívbetegséget hagyjuk, mert nem 100%. Viszont a szívbetegséghez sem ajánlják a túlsúlyt...

Mindemellett a magyar férfiak átlagéletkora 68,2 év.

2011. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen súlyosak a betegségek, szív-és cukorbeteg vagyok 22 évesen, de mindent rendbe tartok évek óta :)
2011. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Élsz még?
2022. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!