Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl nagy a péniszem! Segítsége...

Túl nagy a péniszem! Segítséget kérhetek?

Figyelt kérdés

Igen jól hallottátok...13/f és 19 cm.

Igen mondhatjátok hogy úgyse és azokat a válaszolókat nem is szeretném hallani. Igen tudom inkább örüljek neki és örülök is, de eléggé zavaró hogy másoknak 8-9-10 cm-es na meg persze az hogy nincs egyetlen rendes méretű fehérnemű se. Az iskolában testnevelés előtti öltözködés közben is eléggé meglátszik/hat. Nagyon zavaró tud lenni, Kérem ha valaki tud valamiféle használható infót adni arról hogy egyáltalán normális-e ez a méret.

Ui.: Apámhoz mégse mehetek oda azzal hogy: Apa!Túl nagy a farkam! Segítenél?


2011. nov. 12. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A 19 cm az nem túl nagy.
2011. nov. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
49%
Szerintem menj el dokihoz, vagy interneten írj férfi orvosoknak, szerintem bízhatsz bennük hogy szívesen visszaválaszolnak!
2011. nov. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne biztos hogy orvosok tudnának erre valamit mondani... De mindenesetre majd később ez nagy hasznomra válhat csak most eléggé zavaró.

És azért szerintem hogyha az ember összehasonlítja a 9cm -et a 19-cel akkor azért kicsit furcsán látszik :S

De azért köszönöm!

2011. nov. 12. 19:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hali!



Okés. Feltetted ezt a kérdést, hogy túl nagy a bré. Mi miben tudunk neked segíteni? Miféle segítséget vársz/várnál ill. kérsz/kérnél pontosan mitőlünk, válaszadóktól Pajtás?


Az sem mindegy, hogy petyhüdten 19 vagy mereven 19, de feltételez7ően az utóbbira akartad érteni ezt a méretet.

Viszont elmész bármelyik ruhadiszkontba (pl. KIK), áruházba (pl. Teszkó, OsAn, Cora... stb,... és veszel egy-két mérettel nagyobb alsógatyát, mert olyan nincs, hogy ilyen nincs. Akkor szted mi mégis miben járunk nap mint nap?


Ha meg faterodhoz így mész oda, ennyire kifigurázva ezt a problémát, ahogyan azt leírtad, garantáltan zavarba fogod hozni atyádat, az úgy jobb? dO.ob

Nem kell átesni a ló túloldalára, "kiscsődör"! Nem ennyire dúrván, tapintatlanul kell előadni egy problémát, kben SENKI nem fog neked segíteni, nemhogycsak faterod nem! Normálisan odamész, és elmondod neki azt, hogy...

"Te apu! Figyelj rám egy kicsit! Lenne egy problémám a fütykössel kapcsolatban, de lehet, hogy csak én hiszem ezt annak. Meghallgatnál? Van most egy kis időd?"

...

Szted ha így KÉRED meg, akkor NEM-et fog neked mondani? dO.ob

Mert ha így az én fiam kérne, akkor garantáltan az első dolog az lenne, hogy meghallgatnám, mi is a baja saját magával. Nem mondom, amíg nem tudom meg, pontosan mi is a baja vele, nem izgulnék, félnék, aggódnék egy kicsit, mert az ő problémáját -- magamat ismerve -- a magaménak is érezném, de az első dolog az, hogy nem zavarosan kezelném a dolgokat, megőrizném a hidegvérem, leültetném, és elbeszélgetnénk egyet apa-fia módjára, ahogyan ezt manapság sajna nem sokan teszik meg saját csemetéikkel... S:-s


Üdv: EE

2011. nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egy adottság. Semmit nem tudsz tenni vele.

Lehet, hogy neked előbb nőtt meg, és már nem nagyon fog, míg másoknak még fog.

A testmagasságnál is van olyan, mint pl. én, 14 éves koromig nőttem sokat, utána alig, míg mások utána is jobban.

2011. nov. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gomzoli ***** válasza:
Miben lehet ezen "segiteni"? akkora amekkora, kisebb nem lesz mar, hacsak a hentest meg nem kered... De azert jo volt eldicsekedni, nem?
2011. nov. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!