Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyire zavaró az, ha valakin...

Iuventus ventus kérdése:

Mennyire zavaró az, ha valakinek papillomatosisa van?

Figyelt kérdés

Papillomatosis= a makk alján megjelenő apró kis bőrhibák, NEM BETEGSÉG, csupán esztétikai probléma!



[link]


2011. nov. 12. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Ezt a bőrgyógyász nem tudja úgy eltávolítani, mint a szemölcsöt?
2011. nov. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2! Sajnos nem olyan egyszerű! Esetleg lézeres kezelés, meg ez nem egy, hanem sok! (lsd. link)
2011. nov. 12. 22:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem egy, de láthatóan zavar téged, ezért érdemes lenne tényleg leszedetni, ha van erre lehetőség.
2011. nov. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Urukógusnál voltál már? És ha igen, akkor mit mondott?
2011. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Manócska'90 ***** válasza:

Ha komoly kapcsolatról van szó:

őszinte leszek, az elején egy kicsit biztos zavarna. De mivel ez nem fertőző betegség, mint ahogy Te is írtad, egy idő után nem csinálnék belőle problémát. Úgy értem, hogy ha azért vagyok Veled, mert szeretlek és nem csak úgy, mert jó, ha van valaki (stb), akkor biztos megbarátkoznék vele. Azzal biztos nem lenne semmi, hogy kézzel hozzáérjek, de szájjal lehet, hogy kellene egy pici fokozatosság (mint mondjuk amikor egy szende csajszi próbálkozik az orális szexszel: először csak puszi ésatöbbi).


Összegezve, ha a pasim lennél, akit szeretek (vagy nagyon kedvelek), akkor ezért biztos nem hagynálak el.


21/L

2011. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem urológiai témakör, hanem bőrgyógyászati.
2011. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátomnak is van és engem egyàltalán nem zavar..az elején észre sem vettem hanem csak miutàn olvastam róla a neten..de nem foglalkoztat különösebben..:)) egyébként is nem azt nézem..úgy szeretem ahogy van :))
2013. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!