Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért követi az orgazmust...

Miért követi az orgazmust csipő/égő érzés?

Figyelt kérdés
Állandó partnerem van, rendezett szexuális életem. Kb 3 hete vettem észre, hogy közvetlenül az orgazmusom után égő, csipő érzés következik, vagy 20 másodpercen keresztül. Kb ugyanaz az érzés, mint felfázás esetén vizeléskor. Azonban vizelésnél nem érzem. Kérem aki járt már hasonló cipőben, adjon tanácsot.31 éves vagyok.
2011. nov. 16. 11:48
 1/7 bánomisén ***** válasza:

Lehet, hogy hüvelygomba, azt összeszedheted bárhol, érdemes lenne nőgyógyászhoz elmenned.


Vagy, ha óvszerrel védekeztek, lehet, hogy arra a fajtára érzékeny a bőröd.

2011. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat, gondoltam a Férfiak egészsége rovatból egyértelmű lesz.


31 éves FÉRFI vagyok :)

Nem szeretnék nőgyógyászhoz menni. Bizonyosan furán nézne rám :)

2011. nov. 16. 12:04
 3/7 bánomisén ***** válasza:

Jaj, bocs, nem figyeltem a lap tetejét, a főoldalon kattintottam, ott meg nem mutatja! XD


A gomba viszont még így is sanszos, és most is azt mondom, hogy menj el dokihoz. És beszélj a barátnőddel is, hogy ő is nézesse meg magát - na, ő már tényleg nőgyógyásszal :-)

2011. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szerintem valamit félreérthettél. Nem a bőrömnek van baja, nincs elváltozás sehol. Gombás fertőzés? Erre nem is gondolnék, mert egyáltalán nem illik a tünet egyik gombás fertőzésre sem.

Amennyiben vizelésnél lenne ez az érzésed, azt mondanád, hogy fel vagy fázva, de vizelésnél nincs, csak közvetlenül orgazmus után kb 1 percen át.

2011. nov. 16. 12:35
 5/7 bánomisén ***** válasza:

Nem értettem félre semmit. A gombának van egy olyan rossz tulajdonsága, hogy kívül-belül terjed, nem csak a külső bőrfelületen. Miután bárhol és bármilyen módon össze lehet szedni, a hűség nem védelem ellene, elég, ha elmentek uszodába, vagy nem mosol kezet pisilés előtt, vagy bármi bagatellnek tűnő dolgot műveltek, máris megjelenik.


Nekem ez a tippem, de miután nem vagyok sem bőrgyógyász, sem urológus, sem nőgyógyász, ráadásul még csak nem is látlak, ennyit tudok mondani saját tapasztalatokból kiindulva. Többet és pontosabbat orvos tud mondani.

2011. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nos akkor mondanám a megoldást. Miután megkérdeztem számos hozzáértőt, és hozzá nem értőt a következő két kategóriára oszlottak a válaszadók.


1. Orvospártiak: Urulógushoz kéne menni, mintát vetetni az ondóhólyagomból, a spermámból, azt tenyésztetni, majd antibiotikumos kezelésnek alávetni magam. (Ezt egy urulógus orvos mondta)


2. Nem orvos pártiak: Szintén egy urulógus mondta. Nem kell mindenre antibiotikumot szedni, mert több kért okoz hosszú távon mint hasznot. Azt ajánlotta, ígyak 1-1 csésze Kisvirágú füzike teát reggel éhgyomorra, és este üres gyomorra. Tegyem ezt egy hónapon át.


Mondanom sem kell, hogy a 2. variációt választottam. A többségben lévő nagy-tekintélyű orvosok helyett.


Nos mielőtt a kérdést feltettem már eldöntöttem, hogy alternatív, természetes gyógymódot szeretnék, és nem a modern orvoslást. Rossza tapasztalataim vannak. Rádnéz az orvos 3 méterről, és megmondja mi a bajod, és mit szedjél rá 3*2-t. 2 hét múlva vissza mész, akkor megint rádnéz, és felír egy másik mérget... Persze nem javulsz.


Szóval a hónap eleje óta iszom a teát minden áldott reggel és este.

A 3. héten teljesen megszűntek a panaszok... Azonban még egy hétig iszom a teát.


Tudom ajánlani a hasonló helyzetben lévőknek, vagy azoknak akik felfáztak.

2011. nov. 22. 11:09
 7/7 anonim válasza:
UROLÓGUSHOZ kéne elmenned ő tuti megtudja állapítani!!!
2012. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!