Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egézsségügyi szempontból hogy...

Egézsségügyi szempontból hogy egészségesebb?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy melyik az egészségesebb: csupasz, borostás vagy teljesen szőrös pénisz környéke. Úgy gondolom, szőrtelenül nehezebben izzad be... Mi az igazság?
2011. nov. 22. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Az orvosok azt mondják, hogy nem véletlenül van ott a szőr, véd a baktériumok, kórokozók ellen.
2011. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha szőrösz, nagyon könnyen beizzad, ami szintén nem egészséges, valamint van hogy a hosszabb szőrszálak hullanak...
2011. nov. 22. 21:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Mosni kell ;) Amúgyis már egyre több nő nem szereti a csupasz péniszt.
2011. nov. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A szőr nem hiába nőtt oda,de ha nagyon izzadsz tőle,akkor érdemes inkább ollóval rövidebbre vágnod,a csupasz nem divat,elég férfiatlan és bökhet,amikor elkezd kinőni a szőr és hát másnapra már el is kezd nődögélni is a szőr,sőt kiütések is lehetnek a bortvától is.


Ha nagyon izzad akkor meg lehet még egy kicsit hintőporozni is és ollóval vágd rövidebbre.



De nem egészségtelen attól hogy szőrős nem hiába kell minden nap megmosni és a szőrnek is megvan a maga funkciója.

2011. nov. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A szőrős egyáltalán nem egészségtelen,nem hiába van ott.De ha nagyon izzados vagy akkor inkább vágd ollóval rövidre és hintőporozd be.


A teljesen csupasz nem férfias,nem divat már és igen gyorsan nő vissza a szőr borotválás után,már másnap elkezd nőni,ami bökkhet,szúrhat,viszkethet és kiütéses is lehet.

2011. nov. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Akik azt irjak h a szortelen penisz nem divat kivancsi vagyok mit gondolnak a nokrol.....merthat a ferfiak toluk az t varjak el h nekeik ne legyen szoros.....holott a noknel is a szor nem veletlenul van ott....szoval akkor csak a nok kell szortelenitsenek???
2011. dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is írtam, hogy nem divat a szőrtelen pénisz, nő vagyok és a párommal mindketten csak picit megnyírjuk, hogy ne legyen dzsungel.
2011. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csajoknál sem mindenkinek szőrtelen teljesen,ott is vannak akik fazoníroznak,tapasztalatból írom,jól tud kinézni,a szeméremdombról leszedik,de felül egy kicsit hagynak,formára nyírnak.


De lényegtelen is,a szőrős sem egészségtelen,de itt péniszről szól a kérdés,férfiakról,szerintem egy csupasz pénisz sehol sem férfias látvány,eleve eléggé kezdenek nőis,nőkre jellemző tevékenyéségeket végezni,kozmetikushoz járnak rendszeresen,szoláriumoznak,hajat vasalnak és még lehetne sorolni,nem valami férfias tevékenységek.Az igényességet kezdik keverni,és a piperköcségük lassan nagyobb mint pár csajnak.

2011. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!