Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az egyik fiú ismerősömnek...

Az egyik fiú ismerősömnek önkielégítés során van magömlése és az izgalmi érzete is. Ha lánnyal van együtt magömlése van, de nincs izgalmi érzete. Nem veszi észre, a magömlés. Mi lehet a baja? Hogyan lehet ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 22. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon értem a kérdésed,de ha szted vmi nem ugy van mint ahogy lennie kell egy uruloguassal vizsgáltasd meg magad. Vagy a barátod. Lényegetelen. NEm tudom mibaja lehet:S
2008. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen annyira stresszel a lánnyal a barátod, hogy nem tud magára figyelni. Emiatt van korai magömlése. Jó hatással lehet rá az intim torna, ez van férfiaknak is. Megerősíti a medence rejtett izmait, növeli az "állóképességet". A neten is található anyag róla, vagy vannak jó könyvek: ESZO, 7 perc szextitok.


Azt hiszem, a barátodnak a szituációt kellene megszokni. Minél több közös progi a lánnyal, közben minden lehető alkalmat megragadni egy jó kis csókolózásra. Ha csók közben már tud magára is figyelni, akkor meg minél többet pettingelni. Amikor még az ismerkedés a lényeg a másik testével. Simogatás, csókok minden testrészre. Ekkor ugye még nem létszükséglet az erekció vagy a magömlés, csak az hogy mindkettőjüknek kellemes legyen. Ez is jó lehetőség arra, hogy megtanuljon magára is figyelni. És ha petting közben minden oké, akkor majd egyszer rátérhetnek a közösülésre. Garantálom, hogy addigra nem lesz baja az izgalmi állapot érzésével. Nyugtasd meg a haverod, ha egymagában, maszti közben minden oké, akkor szervi baja nem nagyon lehet. A szex pedig olyan társasjáték, amihez nem csak testileg, de lelkileg is fel kell nőnie. De ha az utat szépen végigjárja és nem akar rögtön egy lány ágyába fejestugrani, akkor nem lesz ott semmi baj. Ha a lány is, a szitu is ismerős lesz a sok petting után, olyan természetesen mennek majd a dolgok, mint a lélegzetvétel.

2008. márc. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálják meg orálisan! Az sokkal erőteljesebb érzést okoz.

Szex közben én sem érzem annyira. De amúgy ez iodővel kialakul.

2008. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!