Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez lehet probléma fürdés után?

Ez lehet probléma fürdés után?

Figyelt kérdés
Néha rajta marad egy kevés(ritkán kicsit sok) tusfürdő a makkomon fürdés után. Ez okozhat problémákat? Eddig nem vettem észre semmit, allergiás sem vagyok rá. 16/F
2011. dec. 4. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem volt baj, gondolom ezután sem lesz (bár mondjuk nem éppen használ).


De miért nem mosod le inkább? :-)

2011. dec. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van, hogy túlérzékeny, vagy máshol vagyok... S nem mindig jön össze.
2011. dec. 4. 09:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanácsom az, hogy ne mosd minden nap tusfűrdővel elég 2-3 naponta, közte elég csak tiszta vízzel, mert a legtöbb fürdőszer irritálja és kiszárítja a makkot.
2011. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hali!


Ha nem vagy rá érzékeny, nincs semmi allergiás reakció, vagy bármi, akkor ne csinálj ebből problémát saját magadnak. Viszont azonban, ha a makkod hiperérzékeny, és emiatt hagysz rajta egy keveset, mert vhol tudat alatt szeretnéd, hogy legyen vmi, ami védi a makkodat, ha kibújik a fitymából, azt el tudom képzelni. De le7, hogy egy hámosító, vagy egy gyulladáscsökkentő kenőcs használata, esetleg egy réteg vízbázisú síkosító rajtahagyása hasznosabb lenne, mint egy tusfürdőé. (Tapasztalat ;-D )


Üdv: EE

2011. dec. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!