Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez miért lehet?

Ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Miért van, kb 2 hónapja történt előszőr, hogy álmomba valami hevesebbet élek át kb szex vagy ilyesmi amikor elélvezek akkor igazából is elélvezek nem annyira mint amikor felkészülök rá csak jön egy kicsi és ez már 3-4 szer előfordult. Mitől lehet ez ? Van valakinek ilyen problémája ??
2011. dec. 12. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nincs sem elég szex, sem elég önkielégítés, akkor ez bizonyos időközönként automatikusan elő fog fordulni, mert a sperma folyamatosan termelődik, a helye viszont véges.
2011. dec. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem köszi a gyors választ !
2011. dec. 12. 09:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én ezt megcáfolnám. Ugyanis tényleg folyton termelődik, de az "el nem használt" meg folyamatosan bomlik.

Szerintem arról van szó, hogy mostanában nagyon megéled az álmaidat. Velem is előfordul, csak én lány vagyok. :) Nem kevés mostanában a szex? Vagy nem vágysz valamire, vagy valakire erősebben? Nálam olyankor jön elő.

2011. dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!