Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A parafimozist csak korulmetel...

A parafimozist csak korulmetelessel lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Azt hiszem, hogy parafimozisom van. Egyszer merev allapotban felcsavarodott a fitymam a makkom kore, akkor az urologus visszahuzta utanna pedig elmentem kivizsgalasra es az urologus azt mondta, hogy nincs semmi bajom. Normal allapotba teljesen hatra tudom huzni, de akkor is felcsavarodik egy kicsit, azonban merev allapotban nagyon felcsavarodik. Felek a korulmetelestol, sok rosszat hallottam rola. Maskepp meg lehet oldani a problemat?
2011. dec. 12. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali!


_ Kezdetnek megkérdezném, hány éves is vagy?


A kérdésedre válaszolva, sztem azt legelőszöris tisztázni kellene, hogy pontosan mi a bajod, ehhez szeretnék némi segítséget is adni, hogy rájöjjünk, valóban parafimózisod lenne-e!?

Ettől függetlenül rengeteg szűkület vizsgálata után azt azért elmondanám, hogy a parafimózist nyújtással nem minden esetben le7 megoldani (ez is fitymatípus- és szűkületfüggő), vmint, hogy a megoldás előtt figyelembe kell venni azt, hogy a szűkület...

> HELYILEG HOL HELYEZKEDIK EL A FITYMA EGÉSZÉN,... és hogy...

> A KÖRNYÉKÉN LÉVŐ SZÖVETEK NEM SÉRÜLTEK-E TÚLZOTTAN, NEM ÁLL-E FENN VISSZASZŰKÜLÉS VESZÉLYE!?

Ha nem, akkor a fityma még ment7ő a TKM-től. De ha igen, akkor mérlegelni kell azt, hogy a fityma ment7ő-e RKM-el, vagy csak a TKM kerül7 szóba!?



Íme némi segítség a parafimózisod letisztázásához:

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..

Vannak a 2. oldalon is segédtopikok, abban vannak képek is a parafimózisról.


Bármi kérdésed van,... írj! ;-D

Fel a fejjel! :-)



Üdv: EE

2011. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
A serdülőkorig van lehetőség a nyújtásra. Utána 12-13-14 éves kortól már nem sok esély van rá. Akkor már többnyire csak valamilyen műtét segít. Lehet plasztikázni vagy körülmetélni részlegesen vagy teljesen. Én személy szerint a metélésre szavazok. Végleges és biztos megoldás de ezt neked kell eldönteni és az orvosnak aki látja.
2011. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%

Vigyázz, ne hallgass arra, aki a teljes körülmetélést ajánlgatja itt arc és név nélkül. Amikor majd a ronda varrás, a feszülő bőr, az érdes felület, az érzéketlen és esetleg hámló, foltosodó makk miatt panaszkodnál, akkor már nem lesznek az ilyen emberek sehol, hidd el, kérdező.

Nem beszélve azokról az emberekről, akiknek ez itt biznisz, ugyebár kedves válaszolók gyöngye.

2011. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!