Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor erekcióm lesz nem zár...

Mikor erekcióm lesz nem zár be derékszöget a péniszem a hasfallal, hanem lefelé néz. Meg mikor merevedés van, néha picit alábbhagy érzem hogy kiáramlik a vér belőle. De ha hozzáérek egyből megtelik megint teljesen vérrel. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ehhez hozzátartozik, hogy fitymaszűkületem is van, elég nagy mértékű, valamint 175 cm magas vagyok és 116 kiló. A vérnyomásom is magasabb asszem de cukorbeteg nem vagyok. A leírt probléma összefüggésben lehet-e a testsúlyommal és ha igen fogyással lehet-e segíteni rajta, vagy más beavatkozás szükséges. Ha igen, akkor mi?
2009. máj. 17. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és több probléma is lehet együtt.

Mindenképpen menj orvoshoz segítségért.

2009. máj. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fitymaszűkületed van és még nem voltál orvosnál? Mire vársz Te gyerek?
2009. máj. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez leginkább a fitymaszűkületre vezethető vissza, nem pedig a testsúlyra. Ugyanis ha erektált állapotban a hímvesszőn lévő fityma nem tud visszahúzódni, és az erektált állapot "nagyobb", mint az elérhető bőrfelület, akkor a merev pénisz nem tud "kiegyenesedni", ezért lefelé tart vissza, mert arra húzza a bőr.


De hordás is okozhat ilyen "problémát". De anatómiailag nem hiba, ha nem derékszög. Tehát ettől ne tarts.


VISZONT a fitymaszűkületet saját érdekedben kezeltetni kell. Emellett a fentebb említett járulékos betegségeket is ki kell vizsgáltatni. Ugyanis cseppet sem biztos, hogy a túlsúly miatt van (csak arra fogják "jómagyar" szokás szerint), és amíg nincsenek az okok feltárva, addig bármi lehet. Ne halogasd, saját érdeked, hogy egészséges légy.

2009. máj. 17. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!