Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafékem volt, ezért...

Rövid fitymafékem volt, ezért megkellet műteni. Van pár panaszom, v. alaki t. udna segíteni?

Figyelt kérdés

Na szóval másfél hete volt a műtétem,jó sok varratot kaptam. Másnap már hátrahúztam a bőrt addig amíg nem fájt vagy feszített, hogy lekezeljem kamillateával (borogattam, majd ráöntöttem ami megmaradt).


1. problémám, hogy ha hátrahúztam egy helyen mindig meghasadt és elkezdett vérezni.


2. problémám, hogy a bőr a péniszemen olyan 45 fokkal elnéz balra.


3. Az első napokban nagyon sokszor keltem fel arra éjszaka, hogy eszméletlenül feszül a péniszem, mivel MEREVEDÉSEM volt, akár 6-7x is felkeltem egy éjszaka ez miatt. Majd ha csak úgy simán felállt, akkor próbáltam semmi +18asra gondolni, de így mégis valahogy belement a makkomba nagyon sok vér, mint amikor elélvez az ember, úgy megkeményedett és az is iszonyatosan fájt, teljesen bekönnyeztem.


4. a 3-as pontból jön a 4. problémám, hogy a merevedés miatt valószínű hogy szétszakadt/megnyúlt pár helyen a varrat? És a bőr ami már kezdett begyógyulni?


5. a makkomon a műtét után olyan nem tudom mi, mintha a makkomat megvágták keresztbe, vagy mintha elaludtam volna és úgy elnyomódött, mitől lehet?


6. és az utolsó panaszom, hogy vannak ilyen nagy gumó, cafat féleségek a bőrömön, pl ha kivágsz egy darabot félig a bőrödből és kifordítva visszavarrod, kb úgy néz ki, és ezen van ilyen piros ( mint pl a nyúlnak a szeme szine) szine van.


7. Megfog gyógyulni rendesen a péniszem? Nem lesz fogyatékos?



Remélem valaki végig olvasta és a problémáim nagy részére tudna választ adni. Keresgéltem, elolvastam nagyon sok kérdést és ott írták hogy Teljes Körül Metélés-sel fog elmúlni a probléma ha a műtét után pár hónappal még mindig feszítene vagy ilyesmi. Jövőhéten elmegyek urológiára megmutatni.

(A műtét 15 perc volt, felszívódó/kiesős varrat van benne, ha nem esne ki akkor 3 hét múlva vissza kell menni varrat szedésre)


2011. dec. 17. 23:54
 1/2 szamo77db ***** válasza:

A műtétet végző orvost hívd fel telefonon, kérj tőle egy

kontrollt! És akkor szépen tisztázódik minden! Nekem 32

éves fejjel vették ki a mandulámat és pont így voltam,

hogy a műtét után olyan 6 héttel szúrni kezdett a torkom!

Felhívtam az operáló orvosomat, két óra múlva fogadott,

megvizsgált. Mondta, hogy hurutos egy kicsit a torkom,

de semmilyen teendőt nem igényel! A szélsőséges fagyizásokat kerüljem! És ebben megnyugodva jöttem el tőle.

2011. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Amit olvastam hozzászólások, ott EE is írt, de olyat nem ami az én problémámra megoldás. Teljes körülmetélésre nem is kell gondolnom.


Igen tegnap még úgy voltam hogy fogok telefonálni az orvosnak.


De valamilyen csoda folyamán, ha hiszitek, ha nem a 7 pont amit felsoroltam, mind megoldódott, szóval fölös leges már a kérdés is. Nagyon örülök neki :D.


Ha feláll épp hogy feszül, a piros foltok eltűntek, a cafat elkezdett ránőni, szétterülni a bőrön, nem szakad fel majd vérzik ha hátrahúzom. A varratokat is rendesen látom hogy nem sok kell a kipottyanásig.

2011. dec. 18. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!