Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Túl sok Cola ivás okozhat...

Túl sok Cola ivás okozhat valami problémát?

Figyelt kérdés
én ugy hallottam hogy nehezen fog ettöl felálni a pénisz...
2011. dec. 27. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez inkább az alkoholra igaz:D
2011. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha a potenciádban nem is okoz problémát, a szervezetedben annál többet. A foszforsav ártalmas vegyület. Egyebek mellett a létfontosságú magnéziumot is kivonja a szervezetből, a csontokból, a kalciumot szintén.
2011. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kiesek a fogacskáid.
2011. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A barátom születése óta csak kólát iszik, én még nem láttam mást inni, mégsem volt soha semmi problémánk felállításával. :D Tényleg nem a legegészségesebb dolog a kóla, mert egy csomó káros anyag van benne, de ilyen gondokat biztos nem okoz! :D
2011. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Magas vérnyomást okoz.

És csont problémákat.

2011. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
És a sok üres flakon,környezet szennyező.
2011. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek hülyeségek , semmi problémát nem okoz.Én egész kiskorom óta iszom és soha semmi bajom nem volt 20 év alatt.Sőt , tankönyvbe illőek az eredményeim az orvos mondta.A fogaimat sem sárgította vagy roncsolta és elhízást sem okozott.Semmi gondot egy szóval pedig mindig coca-cola vagy pepsit iszok és nem lightos vagy édesítőszeres , cukormentes szarokat.
2011. dec. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ki hogy bírja. Van aki 30 évesen meghal a cigitől, van aki 80-90 évesen is szívja. Lehet, hogy neked bírja a szervezeted, de van akinek nem.
2011. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak igaza van. Kinek milyen erős a szervezete. Van aki élete végéig iszik dohányzik, 85-90 évig el él, van aki 35 évesen meghall tüdőrákban.

Cólától esetleg öreg korodra csontritkulásod lesz

2011. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na meg függővé is válsz :(
2011. dec. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!