Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van itt olyan akinek sikerült...

Van itt olyan akinek sikerült a péniszén lévő Fordyce foltokat visszaszorítania vagy eltüntetnie?

Figyelt kérdés
Hogyan akadályozzam meg hogy továbbterjedjenek? Ha nyomogatom őket az rosszat tesz?
2011. dec. 30. 01:26
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%

ne nyomogasd,semmire nem mész vele.Amúgy minden nő leszarja.

Mellesleg mások a normál ár másfélszeresét fizetik a pöttyözött-bordázott óvszerért..just sayin'

2011. dec. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
65%
a nemrég megjelent Nokia telefonokért is elég sokat tudnak fizetni az emberek, mégsem egy nyerő péniszforma
2011. dec. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Engem viszont érdekel, mert elég csúnyák és rontja az önbizalmam.
2011. dec. 30. 14:46
 4/40 anonim ***** válasza:
94%
engem is zavar es tele van mar a fas*om ki van vele
2012. jan. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
ne nyomogasd mert azt vettem észre, hogy az nem tünteti el sőt kicsit nagyobb is lesz. ha már kezdesz vele valamit akkor szakemberre bízd. amúgy a férfiak 10%nak van ilyen. valakit zavar valakit nem. nem lehet ellene tenni ilyennek születtél.
2012. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
ezek úgynevezett zsírmirigyek és igen sokaknál előfordúl.Káros élettani hatása nincs.Nyomogatása felesleges mert csak kárt okozól.Ha zavar irány dokihoz és ott megoldják a dolgot :)
2012. jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
82%

HOGYAN TÁVOLÍTOTTAM EL ŐKET HÁZILAG !!!


18 éves vagyok és 3 éve meg voltak nekem ezek a bizonyos szemölcsök (papilómák - fehér pattanások) és már teljesen elegem volt belőlük, úgy döntöttem, hogy leszedetem őket. 3 hét múlva szerettem volna bejelentkezni egy budapesti rendelőbe, ahol végzik a lézeres eltávolítást.. ám.

- volt még egy kis időm és úgy gondoltam megpróbálkozok egyéb házi módszerekkel (előzőek nem váltak be).

- sokat olvastam a témában de SEMMI nem volt hasznos, így saját módszerekkel kezdtem kísérletezni, szakterületem a biológia.

- Rengeteget próbálkoztam krémekkel de sajnos nem segítenek, gyanítom, hogy ezeknek a pöttyöknek a megjelenése a nedves környezet hatása. Természetesen nem veszélyesek, de esztétikailag csúnyák.

- Olvastam egy teljesen bugyutának tűnő módszert, hogy ha fogkrémet kenünk rá, az eltünteti. Nos, nem teljesen.


ÁLTALAM BEVÁLT MÓDSZER LÉPÉSEI:


1. Alapos mosás kézi szapannal, ugyanis ezek a szappanok szarító hatásúak.

2. Fertőtlenítés (bármi megfelel, hidrogénperoxid stb), ezt elég egyszer ráfújni a mosás után a pöttyökre.

3. Növényi alapanyagú fogkrém (pl. menta stb. - legjobb a Colgate (ne fehérítős!) ) vékony rétegben rákenni a pöttyökkel borított területre (tényleg nem kell túl sokat) - maró hatását a fluornak köszönheti, amit tartalmaz, ennek hatására a bőr erősen hámlani kezd a mechanikai hatás következtében.

4. Beszórjuk hintőporral (szintén szárító hatású, nem hiába rakják a babák popsijára is xD )


- ezt 3 hétig minden este megismételni, a folyamat tulajdonképpen hámlasztás, amit elvégzünk, vagyis kiszárítjuk ezt a bizonyos területet.

- minden reggel tanácsos alaposan lemosni az előző este felkent dolgokat, kicsit ledörzsölni az elhalt hámréteget - ami ha picit fájdalmas, az teljesen normális. A folyamatot minden este meg kell ismételni...

- Nekem 3 év után ezzel módszerrel 3 hét alatt eltűntek ezek a mirigyek, persze az időtartam gondolom változó.

- Örülök, ha segíthettem a házi módszeremmel, nekem bevált, remélem nektek is be fog.

(A MÓDSZEREM BÁTRAN TERJESZTHETŐ MINDENHOL, nyugodtan másoljátok be mindenhova - elérhetőségem ahová várom a tapasztalatokat: doktorviktor@windowslive.com)

2013. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ezt kipróbálom!
2013. dec. 4. 18:15
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
majd irj ide h mi lett -kerdezo.
2013. dec. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim válasza:
100%
Eltelt a 3 hét. Mi lett az eredmény?
2014. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!