Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sötétbarna (szinte fekete)...

Sötétbarna (szinte fekete) nagy folt van a makkomon a hugycsőmön, illetve alatta is egy, meg a pénisz bőrén is van ahol a makk meg a bőr találkozik. Ott 3 is! Mit lehet velük kezdeni? Canestennel lehet kenni?

Figyelt kérdés
Illetve még annyi, hogy este normális, ha büdös lesz a péniszem, főleg a tövénél? REggel fürdök, semmi szaga nincs egész, nap, este fürdés előtt meg már eléggé büdös!!! mitől, Normális ez? 17 éves vagyok, és körül vagyok metélve!! Várom mind2 kérdésre a választ! Előre köszönöm!
2012. jan. 1. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Az hogy a akkodon is van elég veszélyesnek hangzik.Lehet valami gombás fertőzés hmm.A szag lehet szellőzés hiánya,hordj boxert,a bőr kiszáradása ellen kend bőrápolóval.De szerintem menh el dokihoz mihamarabb :)
2012. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel mit tenni sajnos. Én is körülmetélt vagyok és én is úgy nézek ki, mint egy nemibeteg. Ezekkel a foltokkal nincs mit tenni :(
2012. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám hogy ez miatt az lenne h ránéz a csaj és azt mondja na cső én mentem.Fejben játszátok le mert ez nem a világvége.
2012. jan. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, én lejátszhatom pl fejben, de ugyanaz a problémám nekem is, mint ahogy itt másoknak is, foltok a makkon.

Amikor meglátja egy csaj, akkor látom a szemén, hogy nincs meggyőződve arról, hogy én nem vagyok nemibeteg. Látom, hogy konkrétan SZOKNIA kell a látványt, hogy nekem ilyen. Az egy dolog, hogy a kiszáradt makkom miatt nem is érzek semmit és ezért úgyis fölösleges az orális szex, de azért az durva, hogy a kinézete miatt egyik csaj se akarja a szájába venni. Egyszer akarta eddig az egyik, amikor olyan részeg volt, hogy én nem akartam a szájába adni. Hát ennyit erről, hogy mit csináljunk mi, FEJBEN.

2012. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!