Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Enyhe fitymaszűkület gyanújáva...

Enyhe fitymaszűkület gyanújával mit csinálnak az orvosok?

Figyelt kérdés

Enyhe fitymaszűkületre gyanakszom és arra lennék kíváncsi,hogy ha ezzel elmegyek egy magán urológushoz akkor ott mit csinálnak?

vagy akinek volt már ilyen annak mit mondtak?

Egyáltalán nagy a különbség az SZTK-s illetve a magán orvos között?

További kérdésem pedig hogy magánorvosnál kb mennyibe kerül a vizsgálat?

Ezzel kapcsolatban pedig ismeri valaki vagy volt már valaki Dr. Bógyi György-nél?

mi a vélemény róla?


Bocs a sok kérdésért és előre is köszi a válaszokat!


2012. jan. 5. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

hány éves vagy?

mennyire enyhe? vízben ülve hátra tudod húzni mereven a makk pereme mögé?

2012. jan. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Enyhe szükületnél az orvos hátra próbálja húzni a fitymád,ezáltal megállapítja mennyire enyhe a szükületed,van e egyáltalán,megnézi a húgycső nyílásod,széthúzza a húgycsőt ezt úgy csinálja,a heréideg körkörösen megtapogatja,nyomkodja ezt el szokta végezni úgy hogy állsz és van aki úgy is hogy felfekszel az ágyra.Sztk-ban annyi a különbség,hogy sokszor nincs külön vizsgálórész,vagy ha van is csak a te kérésedre húzzák el a függönyt,tehát az asszisztens,ápoló vagy más egészségügyis személyzet végig nézheti/láthatja a vizsgálatot az orvoson kívül,ami elég kellemetlen.A magán urológus 8000 Ft körül van,ill. 8000 Ft-tól indulnak a vizsgálatok,nézz körbe,ott csak az orvos van jelen a vizsgálatnál,ott ilyesmire oda figyelnek,ott emberibbek veled.De sztk-ban is van olyan orvos aki igen figyelmes,csak utána kell nézni,kérdezősködni.


Enyhe szükületnél az van,hogy hátratudod többnyire húznia fitymád csak feszül,vagy fáj kicsit,amit fürdésközbeni húzogatással van,hogy otthon is lehet orvosolni,orvos igen enyhe esetben van hogy kenőcsőt ír fel rá,de ugyanakkr vigyázzni is kell velük,mert van hogy kis műtétre van szükség,fityma plasztikára,amikor egy vágással lazítnak a fitymán,de ehelyett azt mondják csak metélni lehet,na ezzel kell vigyázni.

2012. jan. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok és valameddig hátra tudom húzni,de egy idő után fáj,kb a makkig tudom hátrahúzni de után fáj meg feszül.

Szeretkezés közben is egy idő után fáj csak.:(

2012. jan. 7. 12:49
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Elvileg a makk végéig kell tudni húzni,a fürdözös módszerrel próbálkozz ha nem jön be,akkor menj el dokihoz,lehet kenőcs elég hozzá,vagy bemetszéssel a fitymán lazítanak majd.
2012. jan. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Bocs a makk mögé kell tudni húzni,ezt akartam írni.
2012. jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaz, kellhet beavatkozás, de a leírás alapján egyértelmű, hogy a teljes körülmetélésre semmi szükség nincs, az SZTK-ban viszont jó eséllyel egyből ezt akarják majd, mert az orvosoknak ez egyszerűbb, te viszont nagyon rosszul járhatsz (pl ahogy én)
2012. jan. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsóelőttihez csatlakozom...
2012. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!