Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SZerintetek normalis ha a...

SZerintetek normalis ha a jobb herezacskom lentebb van, mint a bal?

Figyelt kérdés
3 evvel ezelott tokon rugtak es meg egy oraig egy nagyon picit csipett.DE hamar elmult.Ra egy napra mar nem ereztem semmit.LEhet belole valami bajom?
2012. jan. 11. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen baleset sűrűn megesik, de nagyon ritkán van későbbi következménye. Egyébként meg az emberi test nem szimetrikus.
2012. jan. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kosz a valaszt es meg valami:az normalis ha a herezacskom egyfolytaban valtoztatja nagysagat(lassan)minthogyha luktetne.most vagyok a serdulokorban
2012. jan. 11. 11:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek lejjebb van az egyik mint a másik, ez normális. Egy nagy előnye hogy így nem nyomod össze őket ha összezárod a lábad.
2012. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindenképpen nagy baj. Ugyanis minden férfinek csak EGY herezacskója van.


Egyébként értjük a kérdésed és nem baj, amire te gondolsz. A herék sosem lesznek egyformák és asszimmetrikusan is állnak-> egyik feljebb, másik lejjebb.

2012. jan. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Az probléma lenne, ha ez a méretváltozás abból adódna, hogy időnként felvándorol az alhas felé a golyó, de gondolom akkor egyértelműbben fogalmaztad volna meg. Amúgy ez kisgyerekeknél szokott előfordulni, és ritka kivételtől eltekintve a serdülőkorra különösebb beavatkozás nélkül a helyén rögzül. Nem tudom milyen mértékű ez a jelenség az ijesztgetés szándéka nélkül mondom, esetleg olvass utána a lágyéksérvnek.
2012. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!