Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aktus közbe majdnem metéltem...

Aktus közbe majdnem metéltem magam, hogy gyógyul?

Figyelt kérdés
Ez régebbre vissza vezetheteő, pár hónapja a bnőm *kézimunka közbe nagyonrántott a húson, és rohadtul fájt.. a fityámon volt egy apró de nem vérző seb, és azóta úgy gyógyulgatott d e nem fáj csak ha vadak voltunk, viszont egy este kicsit száraz volt én meg vad, és mikor betoltam frankót felszakadt az akkori sebnés ömlött 3-4 percig a vér, rosszul is lettem. Nagyábbol mennyi idő lehet míg rendbe jön? Esetleg metéltek tapasztalatai?
2012. jan. 15. 18:10
 1/4 anonim válasza:

Menny el orvoshoz..

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege Ebben a kategóriában előbb tudnának segíteni.

2012. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Metéltek tapasztalata...

Hát, én metélt vagyok és nagyon nem jó, vigyázz a fitymádra, ahogy lehet. Nagyon örülj, hogy van, én sokat fizetnék, ha lehetne....

2012. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bizony, vigyázz mindenedre...!
2012. jan. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 hét alatt a körülmetélés is be gyógyul!? Nincs valami más baj is? Vércukrod rendben van? Mert akkor gyógyul nehezen és pont a fityma olyankor a legkritikusabb!
2012. jan. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!