Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A kérdésem inkább kellemetlen,...

A kérdésem inkább kellemetlen, mint gyakori. "Kielégülési-gondom" van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy volt barátnőmmel 3x szexeltünk, még pár hónapja. Akkor mind3 esetben elmaradt a csúcsra jutás. élveztem a szexet, nagyon is, de valahogy nem tudtam elmenni. Nem tudom miért. :/ És ugyanez a helyzet a kézi munkával is, ha ő csinálta nem volt "tökéletes", ha én a kapcsolat előtt vagy után, akkor ezzel nem volt semmi gond.

A mostani barátnőmet nagyon szeretem, és nem szeretném, hogy újból előforduljon az, ami az exemnél is. :|

Tudnátok ötleteket adni, hogy mit tegyek ez ügyben? Vagy van, ami ezen biztosan segíthet? Köszi a válaszokat előre is!


2012. jan. 16. 18:58
 1/5 anonim válasza:
Ugyan ilyen gondom van. Ha nővel csinálom akkor nincs orgazmus. Eszméletlenül élvezem, de nincs orgazmus.
2012. jan. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

ezt hívják tantrikus szexnek

mások évekig dolgoznak érte


nővel nem megy? elég morbid leszek: próbáljátok meg akkor fiúval

2012. jan. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egyáltalán nem vonzódom a férfi nemhez.

Sőt még ha bele is gondolok a hányinger el kap.

Lehetetlen hogy ez lenne az oka.

2012. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha pedig még is ez az ok, akkor inkább leélem az életemet úgy, hogy nem lesz orgazmusom szex közben, minthogy férfival ......
2012. jan. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
valami segítő válasz esetleg? :/ ja és meleg nem vagyok...nem is leszek
2012. jan. 23. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!