Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Érdekes tapintású a herém....

Érdekes tapintású a herém. Daganat?

Figyelt kérdés

Hello!

A gondom az lenne hogy amikor a heréimet tapintom nem a sima herét érzem hanem olyan mintha az erekkel lenne behálózva , a bal herém láthatóan nagyobb , azon jobban érződik és mintha kicsit látszana is , a jobbon kitapintható a here de azon is érzek hasonlót. A lényeg hogy nem igazán 1 kis csomót érzek hanem mintha egy kb 2-3 mm-es ér hálózná be a heréket. Fájdalmaim , gondjaim az önkielégítéssel vagy a spermámmal sosem voltak , vagyis amennyire én látom , orvosilag nemtudom hogy "működnek e".


Normális ez és mindenkinek ilyen (másét értelemszerűen nem tapintottam) , vagy forduljak orvoshoz?


Válaszotokat előre is köszönöm.


2012. jan. 22. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, nekem is ilyen, de ha nagyon zavar, akkor inkább menj el dokihoz, majd ő megnyugtat.
2012. jan. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én nemrég voltam urológusnál, kb ugyanilyen nekem is és orvos szerint nincs vele semmi probléma.


13f

2012. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy megnyugtattatok! Bár ha úgy van azért majd lehet megnézetem.
2012. jan. 22. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te vagy itt a GYK-n a 216265. kérdező, aki feltehetőleg megtalálta a mellékheréjét... (Googliban olvass utána, hogy a here melyik részén tapad; ha neked mégis máshol van és kemény, tömött esetleg érdes a kiemelkedés, akkor mindenképp menj orvoshoz, mert láttam én már 20 éves hererákost).

A bal here pedig szinte mindenkinél nagyobb, mert jobb a vérellátása.

2012. jan. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biológiakönyvet kinyitni, mellékherét felkeresni, hülyeséget nem kérdezni.
2012. jan. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Boyle84 válasza:
Szerintem mutasd meg az ismerőseidnek! Az is jó ha lefotózod és felrakod a facebook profilképedhez, oszt csak hallasz majd valami okosat. :)
2012. jan. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!