Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi idő múlva múlt el?...

Mennyi idő múlva múlt el? Magömlésem után elkezdtek fájni a heréim, és a szemérem dombom is..

Figyelt kérdés
Magömlésem után elkezdtek fájni a heréim, és a szemérem dombom is, szerintem azért mert elhúztam 1 óráig, és heves voltam,, és előtte 2 napig nem csináltam. De 1 hét után is éreztem még a bal oldalamon, persze nem olyan fájdalmat, csak olyat, mint amikor meghúzódik valami. Most 1,5 hét telt el már nem igazán érzem, de akinek volt már ilyen, nektek is ilyen sokára múlt csak el?
2009. máj. 29. 07:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem akkor volt, amikor WC-re kellett volna mennem, de helyette "azt" csináltam, így tovább maradt benn a vizelet, és utána is csak kis időközönként sikerült mindet kivizelnem.
2009. máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!