Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sztk-s dokit keresek, aki...

Sztk-s dokit keresek, aki bemetszést vállal korrekt és nem "legyünk már tul rajta" módon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan feltették a kérdést már, de általában privátban válaszoltatok neki. Nekem szűkületem van, elmentem egy urológushoz, aki mikor meghallotta akkor csak annyit kérdezett, hogy "igen? és?" szóval nem nagyon érdekelte a dolog, viszont szeretném megoldani a problémát, de olyan dokival, aki elmondja az összes lehetőséget és nem mindenképpen a metélést választja. Emberi, együttérző szakembert keresek. Remélem van ilyen, ha tudtok segítsetek kérlek! Előre is köszönöm!
2012. jan. 30. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Hali!


Pont a lényeget hagyod ki.

_ HOL keresel ilyen dokit? Hovávalósi vagy?


Amúgy...

_ A szűkületed amúgy mennyire súlyos?

_ Hány éves vagy?

_ Féked nem rövid? Csak a fitymáddal van gond?


Üdv: EE

2012. jan. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ja bocsi...


Budapesten keresek dokit.

A szűkület állapota olyan, hogy alap állapotban csak nehezen tudom hátrahuzni a bőrt, merev állapotban pedig egyáltalán nem.

A fékem sztem rendben van, de nem vagyok orvos, azzal eddig nem volt gond. 1 éve kaptam a kezemen lévő excémára kenőcsöt, attól kezdett beszűkülni. Aztán most idén megint előjött, felírt egy másikat a doki, és attól szűkült be ennyire...

2012. jan. 31. 09:42
 3/9 A kérdező kommentje:
és 20 éves vagyok
2012. jan. 31. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:

_ Hogy hívták az excémádra kapott krémeket?

_ Melyiket mikortól-meddig használtad milyen adagolással?

_ Hogyan került(ek) a kenőcs(ök) kapcsolatba a farkaddal, ill. a belfitymáddal-makkoddal?


Üdv: EE

2012. febr. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnos foggalmam sincs, hogy mi a neve a krémnek, mert ilyen kevert valamit írt fel, amire nem írták rá miből áll. Sehogysem kerültek kapcsolatba a fitymával, a közelébe sem kerültek. Csak a kezemre kentem őket a könyököm környékére, naponta, kétnaponta 1x. Nem biztos, hogy azoktól alakult ki, az csak az én tippem, mert kb azzal egyidőben alakult ki, de lehet, hogy semmi köze nincs hozzá.
2012. febr. 6. 22:10
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedig azt fontos lenne tudni, uis szoktak az orvosok elsősorban gyermekek ill. enyhébb szűkülettel rendelkezők részére a fitymatágítás-nyújtás megkönnyítése céljából ún. "szteroidos kenőcsöket" felírni, (pl. Cutivate, Elocom,...) amely kortikoszteroidokat, azaz mellékvesekéreg-hormonokat tartalmaznak. Ezeknek le7nek olyan mellékhatásai, amelyek rombolják a bőrsejteket, elvékonyítják a bőrt, kiszárítják,...stb., azonban sajna ezek túlzott használata előidéz7i azt is, hogy a bőr rugalmatlanná válik, elszakad, kihegesedik, ez okoz6 fitymaszűkületet, vagy a már meglévőn uúgy ront6. :-s

Csak ezért kérdeztem.



Pár helyen vannak azért normális orvosok Bp-n, igaz, ezeket meg is kellett keresni.

Kérdés az, hogy...

_ Te mit szeretnél, hogyan szeretnéd megoldani ezt a problémádat, és az ténylegesen mennyire súlyos?

_ Uakkor ismered-e a megoldási le7őségeidet? Mit tudsz róluk?

Ezeket tisztázd magadban.

Tapasztaltam már uis olyat, hogy a gyerek azt állította, nem jön hátra petyhüdten sem, aztán voltaképpen vagy nem merte sohasem hátrahúzni, vagy le volt neki tapadva akár felnőttként is,... de az a fityma rendben feljött. A másik meg,... úgy sokkal érdemesebb orvoshoz fordulni, hogy előtte rendben körbetájékozódsz, megismered és tixtába kerülsz a le7őségeiddel, amik közül a számodra legmegfelelőbbe(ke)t majd pontosan le kellene konzultálni az orvossal, hogy ő ebből mit vállal, és hogyan tudja azt kivitelezni!? Ebből ne engedj, mert ha nem hajlandó az akaratodnak eleget tenni, vagy kapásból TKM-elni (Teljesen KörülMetélni) akar, azt ott kell hagyni, mert nem megbíz6ó! Nem érdemes az ő kezére bíznod legnemesebbik szervedet! :-o


! FONTOS!

Amennyiben műtétre kerülne sor esetlegesen, min. 1 hét-10 nap gkodási időt kérni kell, mert ez elsietett döntéseknek nemegyszer tragikusak a végkimenetelei. (1-3-5 nap alatt meghozottaknak.)

Legyen idő leülepednie, megemésztődnie a hirtelen jött információdömpingnek, különben összezavarodsz, és nem fogod tudni megfelelően kezelni a helyzetet, s fellépni a saját érdekedben, ha az szükségessé válik! :-o


Üdv: EE

2012. febr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak a krém mellékhatása! Az excéma kezelésére használt krémek szteroid tartalmúak amik fitymaszűkületet okozhatnak. Lásd a testépítőket!
2012. febr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Neked ez a fitymaszűkületed eddig nem is volt? 20 évesen már észrevetted volna, nem?

Valahogy furcsának tartom, hogy a bőrgyógyász kenőcse ilyent okozna, hisz csak előírt adagban használtad. Mellesleg egyáltalán nem furcsa, hogy a doki nem esett hanyatt a hatalmas problémádtól.

2012. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem, eddig nem volt. Persze hogy észrevettem volna, hisz minden nap mostam rendesen...
2012. febr. 11. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!