Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az mitől van, hogy mostanában...

Az mitől van, hogy mostanában elkezdett viszketni/"csiklandozni" a végbelem. Meg előfordul nagy wc-zés közben hogy kicsit vérzik?

Figyelt kérdés
Mikor "nagyon szilárd állagú jön ki" de nem hosszas csak pici vércseppek. Máskor nincs csak ilyen esetben. Mitől lehetnek? Mit lehet tenni?A vérzés néha sz.tem normális ha már v.ki szilárd állagút ereszt ki. Vagy nem?Írjatok!
2009. jún. 1. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt,ha orvoshoz mégy,mert lehet esetleg aranyered is.Az meglehetősen fájdalmas,és elég soká gyógyul.Jobb a bajt megelőzni.
2009. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
nem hiszem, hogy különösebben jó lenne, ha vérzik a végbeled.
2009. jún. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Tipikus aranyér /nodusz/!
2009. jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aranyér lesz szerintem is.
2009. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mindig vérzik csak akkor hogyha nagyon szilárd távozik belőlem, és akkor is kicsit. Hát remélem hogy nem aranyér lesz mert csak 18éves vagyok vagyis annyi leszek most 25én. És mitől alakul ki az aranyér?
2009. jún. 2. 16:34
 6/6 anonim válasza:
Lehet hogy amikor "csikiz" akkor bélférged van gyorsan dokihoz mert az jó nagyra is megnőhet, de persze több féle van abból is. habár elvileg az nem vérzik, de dokihoz menj el
2009. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!