Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 3-4 évvel ezelőtt erős ütés...

3-4 évvel ezelőtt erős ütés érte a herémet, lehet ebből maradandó károsodásom?

Figyelt kérdés
Egy hétnél tovább is éreztem fájdalmat, és bekékült, lilult az egész anno, ami teljes mértékben hónapok után tűnt el. Tudom, hogy régen volt, de barátnőmmel beszélgettünk már babáról (még nem most, de tervben van), és nagyon megijedtem, mert visszagondoltam erre, és kíváncsi lennék, hogy okozhatott-e ez bármiféle problémát ilyen téren? Tudom, hogy elmehettem volna doktorhoz, de ma már nem tudok mit csinálni, akkoriban túlságosan visszahúzódó voltam.
2012. febr. 7. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha akkor nem is mentél el, most nyugodtan elmehetsz, elmondhatod a dokinak, hogy régebben volt egy baleseted, ami miatt megsérült és gyereket szeretnétek a pároddal és tudni akarod sikerülhet-e.


Valószínűleg majd mintát kell adnod és abból megállapítja majd.

2012. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hova kell fordulnom evvel? A háziorvosomhoz?
2012. febr. 9. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem urulógushoz, de lehet hülyeséget mondtam most:D

viszont a házidokid tuti meg fogja tudni mondani:)

2012. febr. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
igen ilyen problémával az urológushoz kell emnni
2012. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!