Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pszichés eredetű impotencia?...

Pszichés eredetű impotencia? Fontos, többi lent

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy több hasonló kérdés van már, de szeretném sajátom konkrétan leírni!25éves fiú vagyok, maszturbálás közben és aktuális barátnőmmel semmi probléma péniszemmel, viszont ha kilépek 1 kapcsolatból, utána holosan áll fel, vagy nehezen, vagy ha feláll akkor 15 perc után kezd lankadni!

Furcsa, mert ahogy írtam, barátnőimmel nagyon jó vagyok az ágyban.

Pszichés dolgokra gondolok, ezeket ti hogy kezelitek? konkrét példákat szeretnék. Valószínű közrejátszik, hogy alapesetben romantikus vagyok, és jelen esetben is szeretem exem. de ez nem állapot így, főleg, hogy évekkel ezelőtt is volt ilyen. köszönöm


2012. febr. 13. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
15 perc az jó. Nincs baj.
2012. febr. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ahhoz képest hogy amúgy akár fél óra-óra is, van! :D

Illetve, hogy ha nem barátnőmmel sexelek, kell vagy 10perc hogy felálljon,ha aktuális barátnővel, elég a meztelen test látványa! Szóval nem kérdés h pszichés, csak hogy ti hogy kezelitek? :( mert nem tervezem hogy összes nőbe beleszeressek akivel szexelni akarok :)

2012. febr. 13. 02:44
 3/5 anonim ***** válasza:
pszichésnek tűnik, bár előfordulhat, hogy az életmódod sincs rendben. hidd el, fiatalabb szervezetre is nagy hatással van az életmód, legalábbis tüneteket illetően...a férfiasság az egyik legérzékenyebb részünk nekünk férfiaknak, működése nagyon sok tényezőtől függ
2012. febr. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az is könnyen előfordulhat! Ez alatt mit értesz, étrend,kevés mozgás?rossz alvás? (furán hangzana ha ilyen szinten befolyásolnák-főleg hogy évekig barátnőkkel nem, utána a spontán sexben pedig igen :) :/ )
2012. febr. 13. 03:01
 5/5 anonim ***** válasza:

nincs veled semmi baj...örök törvény: nincs impotens pasi, csak alkalmatlan barátnő...ha egy jó nő kézbevesz, akkor úgy áll, mint a cövek! igaz? na... mi a probléma?


keresd a nőt, majd az kézbeveszi...ne töprengj ilyen baromságokon...


az idősebb, már régen impotensnek hitt pasik ha véletlenűl összebújnak egy friss, fiatal hússal, úgy áll a farka, hogy csoda...

2012. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!